Skocz do zawartości

Pomógłby Mi Ktoś Wkońcu ?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe bo nigdzie nie widze aby pokazywalo mi termin mojej wizyty w ambasadzie,w ostatnim polu gdzie wpisuje sie numer potwierdzenia z banku to gdy go wpiszesz dajesz next wyskakuje jakis kod kreskowy z moim imieniem id itp i to wszystko

Teraz gdy sie zalogowalem mialem przestawione wszystko zamiast wizy nie imigracyjnej to mialem imigracyjna zamiast konsualtu w krakowie mialem w warszawie i nie moge zaznaczyc teraz wizy B2 bo po prostu takiej tam nie ma w polu juz

1 slowem nie mam zamiaru sie denerwowac szukac latac zalatwiac i robic jakies uklony przed USA.2lata temu jak wyplenialem to ds 160 poszedlem na poczte dzwonilem i bylo OK a teraz wymyslaja a jak cos pytasz na infolinii to ci po chamsku odpowie ze ona nie jest poinformowana i dziekuje wiec ja sie pytam kto to ma do cholery wiedziec jak nie oni,chyba za cos place .Nie to nie laski mi nie robia a te 528 PLN ktore wlozylem moga sb wsadzic

dziekuje

Przede wszystkim kolego to sugerowałbym więcej pokory i mniej nerwów w stosunku do innych forumowiczów, którzy nie są winni temu iż nie jesteś w stanie spełnić najprostszych wymogów. Po drugie jeżeli nie jesteś sobie w stanie z tym wszystkim poradzić to może zarzuć pomysł jechania do USA i poruszaj się w granicach UE. Tu nie ma granic i problemów nie powinieneś mieć. Choć czytając twoje posty mam wrażenie, że tam też będziesz miał problemy. Po trzecie zaś wyjeżdżanie z jadaczką na ludzi, którzy mogą (ale nie muszą) Ci pomóc (mam tu na myśli forumowiczów) to przejaw skrajnej arogancji, ocierającej się o chamstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dobra juz nie pomagajcie nie bede o nic prosil ciekawe czy bylbys taki madry gdybys ty mial jakis problem.Dalem taki temat bo zamiescilem post w ktorym nikt nie wiem czy nie chcial czy aki byl powod mi pomoc widzac ze na forum tlok i caly czas bylo widac jakies odpowiedzi w innyc postach.tyle w temacie

Przez caly moj czas tutaj na forum staralem sie byc mily, nie wiem skad tyle nienawisci do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz nie pomagajcie nie bede o nic prosil ciekawe czy bylbys taki madry gdybys ty mial jakis problem.Dalem taki temat bo zamiescilem post w ktorym nikt nie wiem czy nie chcial czy aki byl powod mi pomoc widzac ze na forum tlok i caly czas bylo widac jakies odpowiedzi w innyc postach.tyle w temacie

Przez caly moj czas tutaj na forum staralem sie byc mily, nie wiem skad tyle nienawisci do mnie

Nie pochlebiaj sobie z tą nienawiścią. Jednak powiem Ci dlaczego jesteś ignorowany. Po prostu jesteś aroganckim (...) , który nie wie jak się zachować i uważa, że ktoś tu ma obowiązek rozwiązać Twój problem. A niestety tu każdy MOŻE, ale nie musi Ci pomóc. Jeżeli nawet nie wiesz jak kulturalnie zadać pytanie w tytule wątku to naprawdę nie oczekuj, że ktokolwiek kiwnie choćby palcem w Twoim kierunku. Dam Ci na przyszłość radę - lepiej brzmi: "Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?" lub "Czy mogę prosić o pomoc?" niż "Pomógłby mi ktoś w końcu?" (i to jeszcze z błędem ortograficznym). Rodzice niestety wychowali Cię na zadufanego w sobie i aroganckiego osobnika, a Ty właśnie odbierasz pierwsze lekcje czym takie zachowanie się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w czym masz problem , będąc całkowicie zielony ( jeszcze przed stworzeniem poradnika przez Joanne30 - ps. super sprawa. ) wypełniłem ten wniosek i szedłem krok po kroku czytając informację na stronie ambasady. Jakoś się dodzwoniłem pod numery które są tam podane i umówiłem wizytę.

Zrozum Kolego że nikt nie umie Ci pomóc bo nikt z tak prostą czynnością ( umówienie się na spotkanie ) nie miał żadnego problemu.

Nie denerwuj się , ochłoń trochę i spróbuj jutro raz jeszcze krok po kroku ze zrozumieniem przeczytać instrukcje ze strony i dojdziesz do celu.

Jeśli jednak będzie to ponad Twoje siły to są firmy które za jakąś opłatą zrobią to za Ciebie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniac to dodzwonilem sie dopiero po 3 dniach pytajac o zapisanie sie na rozmowe pani podaje mi ze online sie ustala wizyte,powiedzialem ze bylbym pani nie zmiernie widzxeczny gdyby mogla mi pani mniej wiecej powiedziec gdzie taka rubryka widnieje na stronie po czym podpowiedziala mi ze ona nie jest poinforwana i dodala do widzenia

jak mam sie nie denerwowac gdy ktos robi mnie w balona za ciezko zarobione pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaloguj się na ten portal , wprowadz wszystkie dane (nr paszportu , imię , nazwisko itd. zaznacz gdzie chcesz odebrać paszport , wpisz numer wniosku który wysłałes i przejdz do sekcji umawianie spotkań. To jest drugi sposób. Sprawdzony i działa.

Nikt Cię w balona :) uważam że USA ma w dupie Twoje 160 USD , bardziej stawiałbym na kogoś na infolinii - pewnie typowi polacy ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zrobione tak jak napisales , w przedostatniej rubryce jestes proszony o podanie specjalnego nr z Banku Pocztowego po czym daje next i wyskakuje moje imie i nazwisko id jakies i kod kreskowy..co od umawianai spotkan to jest tam cos takiego jak umow spotkanie grupowe a to mnie raczej nie dotyczy ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...