Skocz do zawartości

Pomógłby Mi Ktoś Wkońcu ?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nie chcę jechać do Rosji, to mam w d... fakt czy musze sie starac o wize do nich czy nie ;)/>
Trafione w 10, to zdanie powinno być mottem do większosci postów..

a moim zdaniem pudło

wiele osób nie ma zamiaru tam jechać a denerwuje ich fakt, że Polacy, jako jeden z większych "sojuszników" USA w "podbojach świata" ciągle odwiedzają USA w ruchu wizowym

a opłata nie jest za wydanie wizy (czy tez promesy wizowej) ale za rozpatrzenie podania

i wcale USA nie ma w pupie 160$ kogokolwiek - w tym kraju umieja liczyć kasę i właśnie dlatego tak a nie inaczej ją liczą

i tym bardziej wcale mnie nie dziwi, że tak długo nie chcą rezygnować z tego źródełka łatwych pieniążków

Dzieki :-) to ladnie ludziom na reke poszli az nie chce sie wierzyc. Podoba mi sie :-)

Misuzu: to juz ostatnie podrygi ruchu wizowego, także może i sie trochę zaczeli starać, ale to o kilkanaście lat za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nalesnick poczytaj jak bylo w latach 90 tych z wizami ;),oplatami

ja tam w latach' 90 sam jeździłem po wizy

ciekawiej było w '80 jak jeździłem ojcu by "odkontować" stanie wkolejce

komitety kolejkowe były, czekjało się tygodniami a zapisy były i listę obecności co jakiś czas się sprawdzało

to było wesoło

a ludzi dosłownie jak bydło traktowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalesnick poczytaj jak bylo w latach 90 tych z wizami ;),oplatami

W polowie lat 90' na 150 osob obslugiwanych dziennie wizy dostawalo 3-5. Procedura byla podobna, z tym, ze paszporty odbieralo sie po godzinie 14 tego samego dnia, wiec bez problemu mozna bylo stwierdzic ile osob wize dostalo. Niekiedy wsrod tych paszportow byly kartki z odmowami. Dobrze pamietam te czasy.

Porownujac tamte czasy z obecnymi, teraz jest zdecydowanie duzo lepiej. Juz nie bede wspominal jak wygladala obsluga w konsulacie w Krakowie w latach 90' gdzie sceny z filmu Mis to nic w porownaniu jak tam sie te panie oddzywaly do osob starajacych sie o wize. Teraz jest zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

pisalem w temacie o wizach turystycznych ale jakos nikt mi nie odpisal , nie wiem czemu tak jest ale moze ktos mi teraz pomoze.

krok 4 wizy mowi o jakims wypelnianiu i logowaniu sie na stronie.doszedlem do wpisywania numeru unikalnego po czym wyskoczyl mi komunikat do wydrukowania jakiegos forumularza tam jest moje imie nazwisko id i numer pszportu.Mam to wydrukowac i wziac do konsulatu ??

2)w jaki posob mam sie umowic na spotkanie jezeli dzwoniac po numery podane na glownych stronach konsulatow wlacza sie automatyczna sekretarka i nie idzie sie z nmi doagadac

z gory dzieki za odp

Cześć,

Papierek wydrukuj. Myślę że i tak go mają ale nie zaszkodzi dla pewności.

Co do spotkania to może po prostu podejdź w godzinach urzędowania? Niech mnie ktoś poprawi jeżeli sie mylę ale nie pamiętam abym się umawiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...