Skocz do zawartości

Pomógłby Mi Ktoś Wkońcu ?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

Papierek wydrukuj. Myślę że i tak go mają ale nie zaszkodzi dla pewności.

Co do spotkania to może po prostu podejdź w godzinach urzędowania? Niech mnie ktoś poprawi jeżeli sie mylę ale nie pamiętam abym się umawiała.

Nie dość, że odpowiadasz po 7 miesiącach, to jeszcze piszesz bzdury. Co to za wysyp w ostatnim czasie nowych użytkowników, którzy odpowiadają na stare posty? Jakaś nowa moda? O co chodzi :huh: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez umawiania sie to mozna odstac godzine w kolejce na dworze i podejsc do pierwszego okna a tam nam powiedza "do widzenia";) Pamietam, ze moj maz wybral nieodpowiedni powod dla ktorego chcielismy sie umowic na wizyte w ambasadzie we Frankfurcie i podchodzimy do okienka, zaczynamy nawijac o tym z czym jest problem, a tam nam mowia, ze to nie to okienko, ze powinnismy isc gdzie indziej i zrobilo sie zamieszkanie jak na czeskim jarmarku. Przestawiali nas do innych okienek chyba z 5 razy ;) bo ciagle to do ktorego nas skierowali nie bylo tym w ktorym moglismy zalatwic sprawe. eh. ;) Tak tylko mi przypomnialo, wiec stwierdzilam, ze dla tych co maja watpliwosci czy sie umawiac czy nie po prostu naskrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...