Skocz do zawartości

Pomógłby Mi Ktoś Wkońcu ?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziesz isc do Krakowa na rozmowe wiec napisz bez emocji na ten adres,co masz zrobic

krakowNIV@state.gov

po kilku dniach dostaniesz odpowiedz

i rada na przyszlosc,dzwoni sie kilka razy i spotkasz osobe ktora porozmawia z Toba jak kto rozwiazac..jest skype do rozmow.

znasz nazwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Ja pozwole sobie na taką małą dygresje, dziwię się że ktokolwiek jeszcze chce jeszcze przyjeżdżac do stanów zjednoczonych ponieważ poziom nienawisci polaków do usa sięgnął zenitu. Przeglądam czasami polskie portale internetowe i ilosć jadu wylanego tam w komentarzach dotyczących info z usa, coraz częsciej powoduje niechęć do utożsamiania się z tym narodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak się wyjeżdża kilka tysięcy kilometrów poza Polskę to chyba nie po to, żeby tylko i wyłącznie wśród Polaków przebywać ;)

Znam kilka osób, które są "obrażone" na USA, bo przeszkadza im fakt, że muszą się starać o wizę i CO GORSZA za nią płacić :P przez co bardzo nieprzychylnie się o USA wypowiadają, uwielbiają powielać negatywne stereotypy, a tak naprawdę g ... wiedzą ;) I myślę podobnie jak Pelasia, że gdyby dać im GC, to zaczeliby pakować walizki ;) bo ak naprawdę gdyby nie chcieli wyjechać choćby na wakacje, to czemu wkurzał by ich fakt płacenia za promesę?

Jak ja nie chcę jechać do Rosji, to mam w d... fakt czy musze sie starac o wize do nich czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja jeszcze dobije temat pytaniem upewniającym :)

Czyli, jak wniose opłate, wypełnię wniosek i zarejestruje sie na stronie o "ubieganiu sie o wizy" to rozumiem, ze na tej stronie moge sobie wyzanczyc termin spotkania tzw. ONLINE. I chciałam sie co do tego tylko upewnić czy takie wyzanzcenie sobie ONLINE wystarczy i czy na pewno będe tak umówiona, czy raczej polecacie zadzwonic i umówic się telefonicznie? Do Warszawy mam ładne 5 godzin pociagiem, więc szkoda by mi było jechac na marne. Chociaz W-wa ładna nie powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...