Skocz do zawartości

Przewóz Konsoli W Bagażu. Będą Problemy?


Schook

Rekomendowane odpowiedzi

będą działały bo grałem w gry kupione w polsce na ps3 z usa.Tak jak wspominałem konsola co do gier jest ustawiona na region free względem europejskich gier ( pal ) a amerykańskich wersji ( ntsc ).jedyna blokadą jest na filmy "blu ray",sa po prostu kodowane.

jedynie nie wiem jak jest z japońskimi wersjami konsol , ale co do europy i ameryki to masz opisane w zdaniu powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sorry za odkopanie tematu, ale wole odkopac niz zalozyc nowy. Mam ten sam problem. Chce przewiezc konsole xbox one

Jest to straszny kloc i nie wiem do ktorego bagazu go wrzucic. Czy do podrecznego (bo w podrecznym nic prawie nie bedzie) Czy do glownego? W glownym pozostaje ryzyko ze beda nim rzucac i sie zniszczy. Rozumiem ze pudelka nie brac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkopanie tematu, ale wole odkopac niz zalozyc nowy. Mam ten sam problem. Chce przewiezc konsole xbox one

Jest to straszny kloc i nie wiem do ktorego bagazu go wrzucic. Czy do podrecznego (bo w podrecznym nic prawie nie bedzie) Czy do glownego? W glownym pozostaje ryzyko ze beda nim rzucac i sie zniszczy. Rozumiem ze pudelka nie brac ?

Obojetne generalnie - za i przeciw znasz bo wyliczyles je w swoim poscie, wiec albo bedziesz targal w podrecznym albo nie i ryzykujesz ze ktos Ci ukradnie... Bagazami rzucaja praktycznie zawsze wiec trzeba cokolwiek bardziej delikatnego opakowac troche lepiej - zawinac w ciuchy albo folie babelkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal tagrac konsole w podrecznym niz ryzykowac ze ktos ukradnie albo poleci do innego kraju.

Co do gier to one nie maja blokady regionalnej, jedynie co moze w takiej grze nie dzialac to kod na zawartosc bonusowa, oraz moga nie dzialac niektore filmy na BR i kazdy film na DVD(blokada regionalna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Co do innych przedmiotów to też trzeba pamiętać że są produkty: nabiał i mięso nie może być wwożone do UE. Jak tak ostatnio zostawiłem suszoną wołowinę na lotnisku w Krakowie. Niby nic ale musiałem czekać na protokół konfiskacji :( a do kontroli zostałem wybrany bo cytuję panią celnik: "był pan tak zmęczony że odrazu zobaczyłam że leci pan z daleka". heh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...