Skocz do zawartości

Małżeństwo, A Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Planuję wyjazd do USA z moją dziewczyną w przyszłym roku i mam pytanie bo wyczytałem takie coś "Loteria Zielona Karta pokryje koszty przelotu do USA dla całej rodziny i koszt wynajmu mieszkania w Stanach Zjednoczonych przez pierwsze 6 miesięcy."

Oznacza to, że gdy wezmę ślub z moją dziewczyną to będziemy rodziną i dostaniemy te przywileje? Czy rodzina zalicza się dopiero gdy ma się dziecko?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak

na dv 2015 juz nie wyslesz zgloszenia

moze na dv 2016 cos bedzie ale o tym bedzie cos wiadomo na jesieni 2014 ,wiec nic nie wyjdzie z wyjazdu Twojego w przyszlym roku z loterii wizowej

jesli juz to moze na jesieni 2015 i to w pazdzierniku

zapoznaj sie dobrze z zasadami loterii na naszym forum ,w dziale zielona karta i z tej strony

travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html


forum.usa.info.pl/forum/121-zielona-karta-loteria-wizowa/

milej lektury zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj cutat ze strony serwisu zielona-karta :P

Serwis Zielona Karta Loteria Wizowa do USA aktualnie przyjmuje wnioski na kolejne edycje losowania Wizy Zielona Karta (DV2012, DV2013, DV2014, DV2015). Jednorazowe zgłoszenie daje Ci wiele szans na wygraną w amerykańskiej Loterii Zielona karta. Jesteśmy organizacją pozarządową, świadczącą usługi rejestracji do programu Loterii Wizowej DV. Przekazujemy wnioski do Departamentu Stanu USA i gwarantujemy ich prawidłowe przetworzenie, co daje realną szansę na wygraną. Nie musisz się zatem obawiać, że Twoje zgłoszenie zostanie odrzucone z powodu błędnie wypełnionego wniosku zgłoszeniowego. Jeśli wygrasz Ty i Twoja rodzina będziecie mogli wyjechać do Stanów Zjednoczonych i rozpocząć tam nowe życie. Przez pierwsze 6 miesięcy Program loteria wizowa DV będzie opłacać za Ciebie wynajem domu w USA, co da Ci wreszcie możliwość realizacji amerykańskiego marzenia. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jakie korzyści przyniesie Ci rejestracja w Zielona Karta Loteria.

Wow, skoro ta firma zaplaci potem to nie ma co zwlekac tylko sie zglaszac. Swoja droga ktos wie ile taka przyjemnosc kosztuje? ;)

Na angielskiej stronie (http://usvisalottery.net) ta informacja jest pominieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...