Skocz do zawartości

Zycie I Praca Polaka W Us Z Srednim Wyksztalceniem


MisiuRider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czyli wychodzi na to, ze w Stanach Zjednoczonych moga 'przezyc' i normalnie zyc tylko osoby z wyzszym wyksztalceniem LOL ;) a cala polska i nie tylko polska emigracja chyba w tamtejsze lotto wygrala i zyja tam... :)

Dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam.

MisiuRider, ja mam tylko średnie, a wiem, że przeżyję (wyjeżdżam w styczniu)! I to nie tylko tak na granicy przyzwoitości, wiem, że będzie dobrze! Przecież to nie jest tak, że w US to są sami wykształceni ludzie. Mój znajomy (Amerykanin) również ma tylko średnie i wiedzie mu się całkiem nieźle -własny dom, kilka samochodów, dobra praca, itp.

Moim zdaniem wykształcenie pomaga zdobyć fajną pracę łatwiej, ale nie jest wyznacznikiem tego jakie będzie twoje życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie wykształcenie zawodowe często lepiej popłaca niż wyższe. Hydraulicy, elektrycy, mechanicy samochodowi, stolarze zarabiają godnie. Wyższe niestety niczego nie gwarantuje. Nawet utarł się żart co najczęściej mówi świeżo dyplomowany humanista: "frytki do tego?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze z wyksztalceniem latwiej,ale liczy sie tez b tutejsze doswiadczenie jak i umiejetnosci.Poczatki sa trudne,przewaznie zaczyna sie od maloplatnych prac-ale tez nie ma reguly.Wyzsze wyksztalcenie nie gwarantuje pracy,ale pomaga sie przebic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...