Skocz do zawartości

Brak Wizy- Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Opisze swoja sytuacje. Dnia 2 grudnia, bylem w konsulacie Usa w krk, na rozmowei z konsulem, ten przyznał mi wize, zyczył milego lotu , oraz wreczyl karteczke z instrukcjami dotyczacymi odbioruy paszpoprtu. Dnia dzisiejszego odebrałem paszport a tam......naklejona złotka karteczka z napisem'' no visa''!!! czy ktos spotkał sie kiedtys z takim przypadkiem? ja jestem w szoku, jutro bede sie do nich probowal dodzownic i wyjasnic sprawe, choc wydaje mi sie ze juz na marne:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze paszport zostal omylkowo zwrocony przez konsulat. Nie wiemy czy ta kartka jest od nich czy od firmy kurierskiej. Jesli nie dostales wizy to powinny zaistniec nastepujace elementy:

1) Wbita pieczatka z data ("Documents Received"), cos co daja przy odmowach, ale pieczatka nie swiadczy o odmowie.

2) List wyjasniajacy z jakiego paragrafu wizy nie otrzymales.

Jesli te dwa elementy nie zaistnialy to jest duza szansa, ze ktos popelnil blad gdzies po drodze, dzwon i wyjasniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzis dzownilem do ambasady i oto co udalo mi sie dowiedziec:

otoż po rozmowie pojawiły sie pewne watpliwosci, co do przyznania mi wizy( nie wiem z czym związane), dlatego sprawa jest w toku postepowania administracyjnego. ktore potrwa az do wyjasnieniua( nie mam pojecia ile czasu). paszport zostal mi odesłany dlatego iz nie moze tam tyle przebywac i czekac na zakonczenie sprawy. podejrzewam ze cala sytuacja ma zwiazek z moja ciocia do ktorej sie wybieram ( jest ona tam od 87 roku, od 2000 ma obywatelstwo) Ja nigdy w usa nie bylem, a we wniosku tez nic nie zatajałem. jestem bardzo ciekaw jak to sie zakonczy


ALe czy poza tymi słowami "no visa" masz jeszcze jakąś inną adnotację w paszporcie?

nie, tylko'' no visa''


a może doszukał się czegoś? Jak wygląda twoja przeszłość względem USA?

nigdy nie byłem i sie nie staral;em o wize


Mozna miec przeszlosc ok

gorzej jak cos sie zatailo we wniosku.

we wniosku 100% prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...