Skocz do zawartości

Odmowa Wizy Turystycznej A Sponsorowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mialam podobna sytuacje, tyle tylko, ze ja za pierwszym razem, czyli 11 lat temu dostalam, ale tylko na rok gdy moj syn byl poczatkujacym posiadaczem GC. Potem staralam sie 4 razy i na ostatniej rozmowie Pani Konsul odpowiedziala mi, ze i tym razem nie otrzymam wizy, wiec zrozumialam, ze "odlozono mnie na boczną połkę" Nadmienila, ze jesli chcę poleciec do stanow to może sponsorować mnie syn. Tak też zrobilismy, ale coś za dlugo to trwa, bo już prawie 9 m-cy, może u Ciebie bedzie im szlo sprawniej.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 2 lekarzy, Dr. Andrzej Gajer i Dr Ewa Swoboda-Kopeć :) ale zawsze może jeszcze pojechać na wycieczkę ;) do Krakowa gdzie również ma do wyboru dwóch lekarzy....ja właśnie tak zrobiłam chociaż mieszkam w Trójmieście.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powitania Mamy w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, rozpoczne w takim razie sponsorowanie. Z tego co zdazylam zauwazyc to jest jeden lekarz na caly region ambasady warszawskiej, ktory przeprowadza badania do wizy imigracyjnej. Ciekawe, ze tylko jeden.

Zamierzasz rozpocząc caly proces sponsorowania - dlugi bardzo zreszta po to aby Mama przyleciala do Was na 2 tygodnie ? Nie ma nic przeciwko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...