Skocz do zawartości

Green Card, A Moja Dziewczyna. Żona


berry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlatego właśnie pytałem forumowiczów jak to jest faktycznie z oczekiwaniem , ale wszyscy wciskają mi oglądanie biuletynu, znam go na pamięć :P

Ale jak mam na lipiec, to może zaproszenie pszyjść wcześniej o któryś miesiąć, może być też sytuacja ża dopiero zaczynają rozpatrywać w lipcu i wezmą mnie 2015...bo to tylko data ale nie wiemy(ja nie wiem) do czego się to faktycznie odnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytałem forumowiczów jak to jest faktycznie z oczekiwaniem , ale wszyscy wciskają mi oglądanie biuletynu, znam go na pamięć :P

Ale jak mam na lipiec, to może zaproszenie pszyjść wcześniej o któryś miesiąć, może być też sytuacja ża dopiero zaczynają rozpatrywać w lipcu i wezmą mnie 2015...bo to tylko data ale nie wiemy(ja nie wiem) do czego się to faktycznie odnosi.

No jeśli znasz biuletyn na pamięć, to powinieneś wiedzieć, jak wyglądają czasy oczekiwania :P

Co masz na lipiec? Twoja PD jest z lipca 2007, ale to nie znaczy, że w lipcu tego będzie procedowany lipiec 2007. Śledź biuletyn, to będziesz widział, jak to idzie. Inaczej się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie pytałem forumowiczów jak to jest faktycznie z oczekiwaniem , ale wszyscy wciskają mi oglądanie biuletynu, znam go na pamięć :P

Ale jak mam na lipiec, to może zaproszenie pszyjść wcześniej o któryś miesiąć, może być też sytuacja ża dopiero zaczynają rozpatrywać w lipcu i wezmą mnie 2015...bo to tylko data ale nie wiemy(ja nie wiem) do czego się to faktycznie odnosi.

Patrząc na średnią za ostatnie lata w kategorii F1 to 1 miesiąc kalendarzowy = ŚREDNIO niecałe 3 tyg postępu w biuletynie.

Innymi słowy - stawiałbym, że rozmowę będziesz miał koło września-października.

Ciao.

EDIT: Ino pamiętaj, że ze średnią to jest tak, że można się utopić w rzece która ma średnio 1cm głębokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Mozesz byc powiadomiony przez poczte elektroniczna lub tez zadzwon do dzialu wizowego.

bedziesz miec rozmowe w Warszawie a do tego co bedziesz musial wziasc to jest lista dokumentow ,na stronie Ambasady masz wykaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Witam

No więc Green Card przyznany. Lecę do USA :)

2 pytania:

1)

Moja dziewczyna, jeśli wrócę do Polski stanie się moją żona. I złoże na nią papiery dostaje idzie do kategorii "F2A" i czeka w przybliżeniu 1-2 lata.

Znalazłem jednak taką stronkę , gdzie piszą że czeka się 5 lat,a co chodzi? :)

http://www.prawoimigracyjneusa.com/pytaniadonas.htm

2)

Mam dziecko, ale nie z kobieta z którą jestem. Z poprzednią nie miałem ślubu,a dziecko nazwisko ma po niej. Bo tak chciała.

Czy to że nie ma mojego nazwiska lub też nie mieliśmy ślubu jest problemem aby zrobić dla niego green card?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo z dostania wizy na pobyt staly,GC to dostaniesz jak wlecisz na teren USA ;)

i tyle brawa bo reszta to zalezy jak czytasz dane strony,biuletyny

Pamietaj ze na wielu stronach,forach sa dane z lat ubieglych i teraz jak jestes dobry to zobaczysz roznice a jak nie to zaczniesz sie pytac dlaczego,po co :) i tutaj mozesz zrobic sobie,jak innym krzywde ;) te strony nadal sa i beda :) ktore sa nieaktualne ,np czas podawany

A teraz tak ,obchodzi Ciebie biuletyn i wiadomosci z roku 2015 a nie np 2000-2004 :D

bo wtedy tyle sie czekalo,pozniej sie czekalo nawet i pare miesiecy a dzis,teraz to bedzie 1-2 lata :) a co bedzie za pare miesiecy to zycie pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do dziecka to ktos cos Ci mowil co masz robic,czy tez sam pomyslales ze jak bedziesz miec GC to sciagniesz dziecko

teraz pytanie czy teraz cos da sie z tym zrobic czy tez skladac nalezy od nowa petycje

http://www.foreignborn.com/visas_imm/immigrant_visas/bring_other_family/5application_children.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...