Skocz do zawartości

Zycie W Polsce Bardzo Nudne


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

W '93 miałem 22 lata i byłem w szoku jak wyjeżdżałem do US. W '98 wracając do Polski nie wyobrażałem sobie mieszkania w innym mieście niż Warszawa, bo to jedyne "światowe" miasto. Dziś mam ponad 40 lat i marzy mi się spokojny domek, z dala od dużych miast!

Jako dziecko marzylam o domku..,ogrodku, kwiatkach. Po latach okazalo sie,ze mury domu nie tworza... Teraz moglabym mieszkac w kamienicy..,zamykam drzwi i nie interesuje mnie, ze trwa chce sie kosic... Ale z drugiej tez strony.. kocham te przestrzenie.. Jakies sentymenty..czy co. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

18 lat i narzekasz na nudę? Ja w Twoim wieku to w domu byłem tylko w nocy, aby się wyspać i ciągle mi brakowało czasu na wszystko... Tak jak ktoś już wspomniał, to nie zależy od miejsca tylko od osoby.

pamietam, ze pomiedzy 16 a 19 rokiem zycia zaliczylam ponad 60 koncertów, w tym kilka wyjazdow byla co najmniej 2-dniowa. Dalabym rade wiecej, ale faktycznie musialabym nie spac :D czasem w weekendy pracowalam zeby miec kase na koncerty, w dodatku chodzilam na proby swojego zespolu, jeszcze przez 5 dni w tygodniu trzeba bylo sie w liceum pojawic zeby potem na maturze moc cos wysciemniac ;) Spalam wtedy moze od 4 do 6 h na dobe. Jak ktos chce to sobie ciekawie zorganizuje czas i znajdzie zainteresowania, a jak nie to ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...