Jump to content

Zycie W Polsce Bardzo Nudne

euro2012

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

A , mi zmienia Ameryka tu ciagle cos sie dzieje , ludzie lataja Jak nakreceni , a w Polsce wiekszosc siedzi w domu szczegolnie w zimie Jak pisze z ziomkami to nie maja o czym gadac ,jedynie w polsce sie bawia jak sie napija .

Z reszta kazdy ma inne zycie wiec nie ma co porownywac

Moim zdaniem w USA ludzie wiecej lataja nawet do restauracji nie mowie o Fast food

Pisz ta co chceta !

Ja tam swoje zdanie mam .

Moim zdaniem w USA ludzie wiecej lataja nawet do restauracji nie mowie o Fast food

Pisz ta co chceta !

Nieprawda. Ludzie w USA wciąż dużo jeżdżą lub chodzą do restauracji. Nie wszyscy jeszcze mają samoloty.

Jak wiesz lepiej to po kij pytasz?

Jak pisze z ziomkami to nie maja o czym gadac ,jedynie w polsce sie bawia jak sie napija . ..

Pisz ta co chceta !

Amerykanom dobrze sie pije I bawi jak ich sie zbierze co najmniej trzy tysiace luda. Nie ma mowy zeby w kilka osob rozpili kilka flaszek I uznali to za dobry czas...

A , mi zmienia Ameryka tu ciagle cos sie dzieje , ludzie lataja Jak nakreceni

Tak, i to samo w pracy. Gorzej jak chcesz mieć chwilę spokoju. W Polsce nie jest nudno. Jest kupa rzeczy do roboty, a w USA też można siedzieć w domu i nic nie robić. Poza tym skoro lubisz latać jak nakręcony to chyba nikt Ci nie broni. Może masz nie tych ziomków w Polsce co powinieneś. Twoi siedzą i nie mają o czym gadać a bawią się tylko jak się schleją, ale zaprawdę powiadam ci że nie wszyscy w Polsce tacy są. Widocznie trafiłeś na niewłaściwą ekipę.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...