Skocz do zawartości

Ds-160 W Pytaniu O Opisanie Zawodu Wpisalem Po Polsku...


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam takich przemondrzalkow :-) no ale nie zamierzam sie tlumaczyc kim jestem i co robie... dla Ciebie moge byc nawet strozem pilnujacym wysypiska smieci...to bez znaczenia! Przede wszystkim zadalem pytanie na ktore prosilem o odpowiedz.

"przemondrzalek" stara sie unikac uzywania slow I jezykow ktorych nie rozumie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przemondrzalek" stara sie unikac uzywania slow I jezykow ktorych nie rozumie..

Wlasnie dlatego napisalem,czy moge opisac swoja prace po polsku.

A bedac drobiazgowym,to zawod bodyguard wpisalem w cudzyslowiu-bo nie bylo to sensu scricto istota problemu... A wiec w rubryce zawod szkrobnalem: security guard leader... a to juz poprawnie,nieprawdaz?

Jakkolwiek pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też mam wątpliwość. Czy pracując jako analityk w banku powinienem wybrać "Business" jako swój zawód? Czy - tak jak kolega wcześniej - "Other" i tam wpisać "Analyst"? Ponadto nazwę mojej szkoły ciężko tłumaczy się na angielski. Można zostawić polską? I jeszcze jedno: jeśli mieszkam z dziewczyną w Jej mieszkaniu, czy może paść pytanie o jakikolwiek akt notarialny potwierdzający fakt tej własności? Czy komu się to zdarzyło? Nie mam umowy najmu, bo normalnie ze sobą mieszkamy, z drugiej strony to JA interesuję konsula, nie moja dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...