Skocz do zawartości

Sale Sale Sale - Wyprzedaże 2013/2014


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tylko lekko przestrzegal przed wiara ze to co jest w outletach to jest to samo co w normalnych sklepach. Nie jest i nie jest nawet blisko tego - ze sklepow w ktorych kupuje - Under Armour / Nike ma w outletach wiekszosc rzeczy ktore w normalnych sklepach sie nie zdarzaja. Brooks Brothers ma cala linie ktora jest "Outlet Only" i normalnych koszul Brooks Bros. w outlecie w ogole sie nie kupi. I tak jest z wiekszoscia outletowych sklepow (Van Heusen np.).

Tak ze trzeba miec swiadomosc ze niska cena nie bierze sie znikad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja bym tylko lekko przestrzegal przed wiara ze to co jest w outletach to jest to samo co w normalnych sklepach. Nie jest i nie jest nawet blisko tego - ze sklepow w ktorych kupuje - Under Armour / Nike ma w outletach wiekszosc rzeczy ktore w normalnych sklepach sie nie zdarzaja. Brooks Brothers ma cala linie ktora jest "Outlet Only" i normalnych koszul Brooks Bros. w outlecie w ogole sie nie kupi. I tak jest z wiekszoscia outletowych sklepow (Van Heusen np.).

Tak ze trzeba miec swiadomosc ze niska cena nie bierze sie znikad...

To prawda, coraz więcej firm szyje specjalne, outletowe wersje ciuchów. Ja już w outletach przestałam kupować. Wolę poczekać na wyprzedaże w firmowych sklepach. Lub z ciężkim sercem zabulić pełną cenę.

Robię wyjątek dla torebek. W DSW można, jak się ma farta, trafić na "normalne" wersje torebek za pół lub nawet 1/3 ceny. Z tym że trochę trzeba pogrzebać w stosie chłamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...