Skocz do zawartości

Podróz Do Meksyku


Robsen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam I od razu przepraszam jeżeli posta pisze w złym dziale ale nie znalazłem odpowiedniego.

Pod koniec marca chciałbym zrobić zonie perezent urodzinowy I zabrać ją na wczasy do Meksyku. Przeglądałem mnóstwo portali wycieczkowych ale masa ofert tam znajdujących się zrobiła mi sieczkę z mózgu. Myślę że opinia kogoś z uzytkowników forum kto był tam będzie dla mnie decydująca. Ja prawdę mówiąc nawet nie wiem jakie miasto wybrać a co dopiero kurort. Zaplanowałem 7-dniowy pobyt za około 3000$ na dwie osoby. Nie planuję zadużo zwiedzać I jeździć po okolicy, chodzi poprostu o tygodniowe leniuchowanie na plaży. Czy możecie polecić jakieś miejsce gdzie byliście I chętnie byście tam wrócili. Z gory dziękuję I pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivera Maya - w stanie Yucatan. Wspaniale plaze, cenotes, pyramidy Maya, przyjemne miasto Merida. Bylam tam 4-5 razy i zawsze chetnie wracam; radze pominac miasto Cancun bo to zupelnie turystyczne miejsce bez charakteru i 100% nastawione na turystow z USA. Dalej na poludnie jest przyjemniej, taniej, wiecej europejczykow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Rivera Maya - w stanie Yucatan. Wspaniale plaze, cenotes, pyramidy Maya, przyjemne miasto Merida. Bylam tam 4-5 razy i zawsze chetnie wracam; radze pominac miasto Cancun bo to zupelnie turystyczne miejsce bez charakteru i 100% nastawione na turystow z USA. Dalej na poludnie jest przyjemniej, taniej, wiecej europejczykow.

Bylam w Cancun..jak dla mnie, jesli ktos chce sie poleniuchowac, super miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze opinie I przyznam że jednak ciepła woda w zatoce to solidny argument. Słyszałem że kąpiel w Pacyfiku to średnia przyjemność. A może ktoś z Was zna spokojny I bezpieczny (bo słyszałem że to ważne) resort w Cancun lub okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Acapulco http://www.applevacations.com/ wybierz dobry hotel,minimum **** i koniecznie opcję all inclusive. Miasto bardzo ciekawe .W hotelu można wykupić niedrogo wycieczkę z przewodnikiem który obwiezie po najważniejszych miejscach . Można też wynająć taksówkę np.ponad 20 letniego VW garbusa :) i za $20 przez 2 godziny jeździć po mieście . Tylko trzeba się targować bo na początku zawoła $50 :)

Przedstawiciel tego biura będzie czekał na lotnisku i zorganizują transfer do hotelu .Zabierz dużo banknotów 1 dolarowych na napiwki.Dla sprzątaczki w hotelu i kelnerów .Będą koło Was skakać i dogadzać jak tylko potrafią .

Faktycznie kąpiel w Pacyfiku nie dla każdego ale hotele mają wspaniałe baseny,jacuzzi itp.

http://www.youtube.com/watch?v=JefTz9kXkx0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acapulco stalo sie dosyc niebezpiecznym miastem. Morderstwa, gwalt, rabunki. Ja osobiscie bym wybrala inne miejsce.

Moze Violonczela moze polecic cos w Cancun; poniewaz ja nie lubie, to sugeruje Paya del Carmen; Akumal lub Tulum. Kiedys zatrzymalismy sie na kilka dni w Grand Bahia Principe Akumal, i bylo swietnie, aczkolwiek osobiscie nie przepadamy za all-inclusive (ale wiem,wygoda, itp.) Sa tez dwie urocze wyspy ktore warto brac pod uwage - Isla Mujeres i Cozumel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Dzięki za Wasze opinie I przyznam że jednak ciepła woda w zatoce to solidny argument. Słyszałem że kąpiel w Pacyfiku to średnia przyjemność. A może ktoś z Was zna spokojny I bezpieczny (bo słyszałem że to ważne) resort w Cancun lub okolicach.

Bylam w hotelu Gran Caraibe. Nie wiem czego szukasz, ale jesli chodzi o moje potrzeby, to niczego mi tam nie brakowalo, choc gustuje w skromniejszych. Czysto, dobre jedzenie, koktaile..,pina colada ;), mily personel, czysta plaza.., lazur morza..i spokoj...,cisza.. ;).

Jesli szukasz nocnych zabaw, do wyboru, bezpiecznie mozna lazikowac w miare wszedzie, bez obaw.

Polecam najlepszy klub nocny Coco Bongo, kazde show, to niesamowite przezycie. Widzialam takie show pierwszy raz w zyciu, bylam pod wrazeniem, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...