Skocz do zawartości

Podróz Do Meksyku


Robsen

Rekomendowane odpowiedzi

Acapulco stalo sie dosyc niebezpiecznym miastem. Morderstwa, gwalt, rabunki. Ja osobiscie bym wybrala inne miejsce.

Moze Violonczela moze polecic cos w Cancun; poniewaz ja nie lubie, to sugeruje Paya del Carmen; Akumal lub Tulum. Kiedys zatrzymalismy sie na kilka dni w Grand Bahia Principe Akumal, i bylo swietnie, aczkolwiek osobiscie nie przepadamy za all-inclusive (ale wiem,wygoda, itp.) Sa tez dwie urocze wyspy ktore warto brac pod uwage - Isla Mujeres i Cozumel.

Tak masz rację tylko ja bym dołożył ,że cały Meksyk nie jest bezpiecznym krajem.A jeżeli chodzi o Acapulco to jeśli wchodzisz tylko tam gdzie chodzą wszyscy turyści a nie szukasz wrażeń to myślę ,że nie ma problemu.Acapulco to w jednym miejscu świat bogactwa ,przepychu i bardzo ładnych miejsc a w innym miejscu skrajna bieda i brzydota.Tych drugich trzeba unikać ,jedynie przejazd taksówką w dzień.Gdyby tak było źle to turyści wcale tam by nie jeździli a jednak to miejsce jest inne od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, darek. I zgadzam sie, ze caly Meksyk nie jest niebezpieczny. W ogole lubie ten kraj i ludzi, i zawsze zachecam znajomych zeby poznali lepiej Meksyk. Plazowanie jest przyjemne, ale jest tam tyle slicznych i ciekawych miejsc do zwiedzenia daleko od wybrzeza, naprzyklad Oaxaca, Guanajuato i San Miguel de Allende, gdzie z przyjemnoscia moglabym mieszkac na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej. Mój plan jest taki, żeby pojechać z PL do Californi i z niej udać się na tydzień do Meksyku all incl, na leżenie i opalanie się w błogim lenistwie. Czy możecie polecić jakieś amerykańskie biura podróży, z którymi warto "pojechać" na taki wypad do Meksyku? Czy może lecąc z USA lepiej zdecydować się na zorganizowanie przelotu i hotelu na własną rękę? Nie ukrywam, że zależy nam na wygodzie. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...