Skocz do zawartości

Szukam Rodziny


corrado

Rekomendowane odpowiedzi

szukam rodziny w usa , a mianowicie, Akeksander Dobrowolski prawdopodobnie mieszka w new Jersey. Urodził się w 1936 roku wieś Grądy poczta Krasnosielc w Polsce. Jego rodzice to Helena i Józef Dobrowolscy. Ma dwie córki między 40a 50 lat. Jest to Karolina i Halina żona ma na imię Janina (Janka) też urodzona w Polsce chyba pochodzi z pomorza Alex wyjechał z Polski mając ok.8lat z ojcem jego matka i rodzeństwo zostało w Polsce. Ich iniona Czesław, Donata, Kazimierz Myślę że nie wie że jego rodzina żyje i prawdopodobnie nie wie ze wg istnieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Alex nie urodzil sie w stanach a tak jest to nie znajdziesz jego adresu przez te strone. Mozesz znalezc tylko adres obywateli. Natomiast mozliwe jest ze znajdziesz adres jego corek poniewaz domyslam sie ze obie sie tam urodzily.

Dlaczego jesli chce wejsc w Access Report nie wyswietla mi wiecej informacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani sie tu nie urodzilem ani nie jestem obywatelem a informacji o mnie w sieci jest tyle ze az strach.
Wystarczy np. wklepac moj adres I od razu wiadomo jakie mam samochody...
W USA w ogole nie ma czegos takiego jak prywatnosc osoby.
Dzis mnie zlapie policja za DUI (odpukac) a za kilka godzin wszystko wlacznie ze zdjeciem jest ogolnodostepne w sieci...
Bardzo mnie sie to nie podoba ale... zachcialo sie Hameryki to sie ma... :):wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...