Skocz do zawartości

Podróż Na Zachodnie Wybrzeże, Co Odwiedzić?


fotofly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Niedaleko jest inne ciekawe miejsce, sprobuje wrzucic jakies foto.

No niestety, jestem zalamany...Nie mam tych zdjec...

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Antelope Canyon na zachete:

q8nk.jpg

marze o tym miejscu :) kiedyś (dawno temu widziałam kilka kadrów i byłam przekonana, ze to fotomontaż:) a zdjęcie oczywiście "klasa:) Pozrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja też chcę się wybrać z mężem na zachodnie wybrzeże (plan dokładny nie ustalony jeszcze - ale podobny jak u fotofly) w tym roku. Pasuje mi czerwiec najbardziej, ale obawiam się, że może być tam wtedy za gorąco... Jak myslicie?

Za goraco, to pojecie wzgledne i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Niedaleko jest inne ciekawe miejsce, sprobuje wrzucic jakies foto.

No niestety, jestem zalamany...Nie mam tych zdjec...

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Antelope Canyon na zachete:

q8nk.jpg

Już wiem na pewno, ze tam będę :)! Czy może ktoś wie z jakim wyprzedzeniem najlepiej zrobić rezerwacje? Będę nocować w Kayenta, to jakieś 1,5 godziny drogi z tego co wiem do Kanion Antylopy... Chciałabym zdążyć na wstęp o 10... chyba, ze inna godzina jest lepsza? Poradźcie proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam kilka razy zarówno w dolnym jak i górynym i nigdy nie robiłam wcześniej rezerwacji. Zawsze omijaliśmy z daleka wszelkie zorganizowane wycieczki z Page i jechaliśmy prosto do wejścia , nigdy nie było problemu. Fakt faktem że zawsze byłam po sezonie (wrzesien, pażdziernik)

Ale jak chcesz mieć spokojną głowę kilka dni wcześniej, Oni tam teraz przyspieszyli zwiedzanie, wszystkich popędzają i wpuszczają po kilka grup na raz, więc nie bardzo patrzą na jakieś dzienne limity ;) .

Nie to co kiedyś gdy w dolnym można było siedzieć cały dzień bez przewodnika, a w górnym dosłownie czekało się na promyk...

Najlepszy czas na zwiedzanie jest pomiedzy 11-1, wtedy "wpada" najwięcej światła

Antelope Canyon

Antelope Canyon

Antelope Canyon

Jakość nie tak rewelacyjna jak u kolegi wyżej, ale wtedy nie miałam bladego pojęcia o istnieniu lustrzanek ;)

Mi się od dawna marzą:

Coyote Buttes- the wave - ale tam na bilety trzeba czekać pół roku albo mieć szczęście w loterii, którego ja nie posiadam

Havasu Falls - to jest moje "must see" w najbliższych latach

Yellowstone N.P - cudowne miejsce więc tym razem na wiosnę lub w lato i na znacznie dłużej !

Jak masz więcej czasu to koniecznie sprawdź 2 pierwsze miejsca, będziesz w pobliżu więc może Ci się uda o nie zahaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam kilka razy zarówno w dolnym jak i górynym i nigdy nie robiłam wcześniej rezerwacji. Zawsze omijaliśmy z daleka wszelkie zorganizowane wycieczki z Page i jechaliśmy prosto do wejścia , nigdy nie było problemu. Fakt faktem że zawsze byłam po sezonie (wrzesien, pażdziernik)

Ale jak chcesz mieć spokojną głowę kilka dni wcześniej, Oni tam teraz przyspieszyli zwiedzanie, wszystkich popędzają i wpuszczają po kilka grup na raz, więc nie bardzo patrzą na jakieś dzienne limity ;) .

Nie to co kiedyś gdy w dolnym można było siedzieć cały dzień bez przewodnika, a w górnym dosłownie czekało się na promyk...

Najlepszy czas na zwiedzanie jest pomiedzy 11-1, wtedy "wpada" najwięcej światła

Jakość nie tak rewelacyjna jak u kolegi wyżej, ale wtedy nie miałam bladego pojęcia o istnieniu lustrzanek ;)

Mi się od dawna marzą:

Coyote Buttes- the wave - ale tam na bilety trzeba czekać pół roku albo mieć szczęście w loterii, którego ja nie posiadam

Havasu Falls - to jest moje "must see" w najbliższych latach

Yellowstone N.P - cudowne miejsce więc tym razem na wiosnę lub w lato i na znacznie dłużej !

Jak masz więcej czasu to koniecznie sprawdź 2 pierwsze miejsca, będziesz w pobliżu więc może Ci się uda o nie zahaczyć

Piekne zdjęcia! Dziekuję:))) wymienione przez Ciebie miejsca sa równie cudne - bajka!:) Póki co wciąż planujemy i próbujemy szukać:) Może uda mi się zobaczyc chociaż jedno z tych miejsc:) Mam pytanie...do którego kanionu lepiej skoczyć - górnego czy dolnego? Bo nie mam bladego pojęcia!:) Będę wdzięczna za podpowiedź...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolny jest troszke wiekszy, polozony tak jakby pod ziemia i bardziej zroznicowany, sa waskie przejscia, drabinki

Gorny jest "plaski", w sensie caly czas znajdujesz sie na jednym poziomie, ale chyba bardziej malowniczy, i jak bedziesz w dobrym momencie wlasnie w gornym sa te promyki.

Wiec jakbym musiala wybierac, to mysle ze gorny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...