Skocz do zawartości

Podróż Na Zachodnie Wybrzeże, Co Odwiedzić?


fotofly

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie bylam jeszcze, ale to sie wkrotce zmieni!

Skoro bedziecie w polnocnej Kaliforni to moze warto zajrzec do Oregonu? To jest naprawde przepiekny stan, zwlaszcza jesli interesuja Was krajobrazy.

Jest tutaj w zasadzie wszystko: gory, pustynia, ocean, jeziora, lasy, rzeki, Oregon trail :)

Pojedziesz. Masz czas. Ladnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Miedzy San Francisco a Yosemite dodal bym jeszcze Lake Tahoe i Bodie.

Bedac w okolicy Moab podjedz na Dead Horse point...warto tez nadlozyc lekko drogi i pojechac z moab do Cortez zeby odwiedzic park Mesa Verde a po drodze z Cortez do wielkiego kanionu zawadzil bym o Antelope Canyon.

Pamietaj tez zeby bilety na alcatraz zamowic online z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac w okolicy Moab podjedz na Dead Horse point...warto tez nadlozyc lekko drogi i pojechac z moab do Cortez zeby odwiedzic park Mesa Verde a po drodze z Cortez do wielkiego kanionu zawadzil bym o Antelope Canyon.

Nie polecam Mesa Verde szczegolnia jak masz nakladac tyle drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy San Francisco a Yosemite dodal bym jeszcze Lake Tahoe i Bodie.

Bedac w okolicy Moab podjedz na Dead Horse point...warto tez nadlozyc lekko drogi i pojechac z moab do Cortez zeby odwiedzic park Mesa Verde a po drodze z Cortez do wielkiego kanionu zawadzil bym o Antelope Canyon.

Pamietaj tez zeby bilety na alcatraz zamowic online z wyprzedzeniem.

Wielkie dzięki za informacje (szczególnie Alcatraz)! Plan wciąż ruchomy, więc wezmę pod uwagę Twoje sugestie :) Dzięki :)

Jeśli chcesz odwiedzać wiele parków narodowych koniecznie kup roczny bilet wstępu, jest ważny we wszystkich parkach narodowych, a zwraca się już po czterech wejściach.

Wiem, wiem:) Już wzięliśmy to pod uwagę :) Tylko nie wiem jak będzie sie to liczyc w naszym przypadku:) Bo jedziemy 8-osobowym vanem...w 8 osób. Ale to pewnie powiedza nam w pierwszym odwiedzanym przez nas parku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydawało, ze samochód ale może maja ograniczenia co do ilości osób w samochodzie. Na mojej rocznej karcie wjazdu do parku RMNP w CO nie zauważyłam aby były ograniczenia ilościowe, wiem ze ludzie z wielkimi RV jeżdżą wiec podejrzewam, ze nikt łebków nie liczy, choc może inne karty maja inne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydawało, ze samochód ale może maja ograniczenia co do ilości osób w samochodzie. Na mojej rocznej karcie wjazdu do parku RMNP w CO nie zauważyłam aby były ograniczenia ilościowe, wiem ze ludzie z wielkimi RV jeżdżą wiec podejrzewam, ze nikt łebków nie liczy, choc może inne karty maja inne zasady.

Wielkie dzieki:) Spróbuje doczytać, a jak nie to okaże się na miejscu :) Dzieki za info:) Pozdrawiam:)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miedzy San Francisco a Yosemite dodal bym jeszcze Lake Tahoe i Bodie.

Bedac w okolicy Moab podjedz na Dead Horse point...warto tez nadlozyc lekko drogi i pojechac z moab do Cortez zeby odwiedzic park Mesa Verde a po drodze z Cortez do wielkiego kanionu zawadzil bym o Antelope Canyon.

Pamietaj tez zeby bilety na alcatraz zamowic online z wyprzedzeniem.

Bodie City bylo dla mnie najwiekszym przezyciem.

Ode mnie, na zachete:

1082557_659150107446007_1511749446_o.jpg

Antelope Canyon - obowiazkowo rowniez.

A jak juz tam bedziesz, to Horseshoe Bend i Lake Powell.

Yosemite to byl najwiekszy zawod z calego zachodniego wybrzeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...