Skocz do zawartości

Podróż Na Zachodnie Wybrzeże, Co Odwiedzić?


fotofly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

własnie stałam się szczęśliwym posiadaczem biletu na 3 tygodnie do Stanów :) Lecę razem z rodzinką. Jest już plan, ale wciąż jeszcze "ruchomy". Może ktoś z Was poleciłby coś jeszcze?

W planie na dziś mamy:

- San Francisco ( Alcatraz, Golden Gate Bridge, China Town, Ficherman's Warf)

- Monterey (Santa Cruz)

- Yosemite National Park

- Death Valley National Park

- Las Vegas

- Panguitch

- Moab ( Canyonlands National Part, Arches National Park)

- Monument Valley

- Kayenta

- Grand Canyon

- Needles

- Route 66

- Los Angeles (miasto, park Universal Studios, Hollywood, Aleja Gwiazd)

czekam na ewentualne propozycje :)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak dla mnie na 3 tygodnie to za ambitny plan. To sa ogromne odleglosci, i bedziecie zyc w samochodzie. Jezeli bedziecie podrozowac z dziecmi to bedzie dla nich nudne.

Ja bym odpuscila wiele e z tych miejsc i skoncentrowala sie na SF, Yosemite, Moab, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas i LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odzew :) dzieci już duże, poza tym spora ekipa nas jedzie, więc mam nadzieję, ze będzie wesoło:)...dzięki za wszelakie sugestie...do lipca troszkę czasu, więc wciąż plan ruchomy. Wie może ktoś z Was z jakim wyprzedzeniem trzeba zarezerwować noclegi w Grand Canyon Village?

Każda rada się przyda! :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie bylam jeszcze, ale to sie wkrotce zmieni!

Skoro bedziecie w polnocnej Kaliforni to moze warto zajrzec do Oregonu? To jest naprawde przepiekny stan, zwlaszcza jesli interesuja Was krajobrazy.

Jest tutaj w zasadzie wszystko: gory, pustynia, ocean, jeziora, lasy, rzeki, Oregon trail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...