Skocz do zawartości

Prawo Jazdy Wiza F-1, 17 Lat


Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież mieszkając w United States można jeździć w PL na Amerykańskim prawie jazdy posiadając do tego międzynarodowe, mi tylko chodzi o to, czy jeśli w PL można jeździć od 18 lat, czy mając 17 lat, te papiery, czyli prawko + prawko międzynarodowe, będzie honorowane przez Polską Drogówkę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Ty jesteś Amerykaninem? Jeśli będziesz w USA na F-1 to ostatnia rzecz jaką możesz oficjalnie powiedzieć to to, że mieszkasz w USA. Przebywasz czasowo. CBP jest czułe na takich co "mieszkają" w USA na wizach czasowych. W życiu nie przyszłoby mi do głowy machać amerykańskim prawkiem w Polsce, będąc obywatelem polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież mieszkając w United States można jeździć w PL na Amerykańskim prawie jazdy posiadając do tego międzynarodowe, mi tylko chodzi o to, czy jeśli w PL można jeździć od 18 lat, czy mając 17 lat, te papiery, czyli prawko + prawko międzynarodowe, będzie honorowane przez Polską Drogówkę ;>

Ale zdajesz sobie sprawe ze prawa jazdy w US maja termin waznosci ? Czesto krotki i scisle zwiazany z waznoscia wizy / powiazanych z nia dokumentow ?

To kicha w sumie, ogólnie zamierzam się po ukończeniu High School ubiegać o wizę EB-5 na 2 lata a potem na Green Card, ale szkoda, że tak nie można =/ No cóż trudno =)

A ja zamierzam wygrac billion $ od Warrena majac majac perfect March Madness bracket...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Nie żartuję =) Ukończę prywatne High School, i ubiegam się o wizę EB-5, dla mnie najprostszy sposób, żeby dostać GC, =)

Bajki to sie na forum obok opowiada. Pierdoly zachowaj dla nastoletnich kolegow, w topicu obok szukasz taniego liceum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, No tak, ja nie zamierzam nikomu nic udowadniać, aktualnie mam biznes który coraz lepiej się powodzi, nie wciskam żadnych kitów, a szkoły szukam taniej, bo uważam, że 100 tyś zł na ROK nauki to dużo, i jest to kasa wyrzucona w błoto, bo w PL uczę się za darmo, ale no chcę mimo wszystko do USA, a potrzebuję minimm 1,6 mln zł, żeby dostać tą EB-5 .. Także opanuj emocje, nie mam powodu tu kłamać, a na USA mi zależy na tyle, że zainwestuję wszystkie pieniądze, bo przeniosę mój biznes do USA i zatrudnię Amerykanów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...