Skocz do zawartości

Wylegitymowanie Sie


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

W wojsku nie byłem... Dobrze się uczyłem. Violanczela pytała o osoby na F1. Jako osoba na F1 mówię: przez 6 lat mój paszport oglądało ISSS i DMV. Podczas zakładania konta w banku również, ale nie miałem prawka wtedy. Ani policja, ani na lotnisku jak na karcie nie ma, żeby paszport sprawdzić, bo lot jest międzynarodowy.

Generalnie radzi się studentom nie nosić paszportu jeśli nie muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku nie byłem... Dobrze się uczyłem. Violanczela pytała o osoby na F1. Jako osoba na F1 mówię: przez 6 lat mój paszport oglądało ISSS i DMV. Podczas zakładania konta w banku również, ale nie miałem prawka wtedy. Ani policja, ani na lotnisku jak na karcie nie ma, żeby paszport sprawdzić, bo lot jest międzynarodowy.

Generalnie radzi się studentom nie nosić paszportu jeśli nie muszą.

Nie chodzi o to czy w wojsku ktos byl czy niej bo zasada jest dobra dla wszystkich. Byly takie czasy, ktore wiekszosc z forumowiczow zna tylko z opowiadan ewentualnie z szoku spowodowanego brakiem Teleranka :( pewnego niedzielnego poranka kiedy do wojska szedl zywy czy umarly, uczyl sie dobrze albo wcale... :D

Chodzi glownie o to zeby kwity miec ale nie wyciagac wszystkiego co sie ma po pierwszym pytaniu. Zawsze dobrze miec cos w zanadrzu.

W ten sposob zalatwilem gliniarza przed sadem dwa tygodnie temu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...