Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie tak :D

Jego narzeczonej to wspolczuje, bo wszyscy na nia krzywo patrza, a agent tego chlopaka to kawal ch.

Nie wiem co Was kłuje w uszy spiewanie tego chlopaka :P Zaloze sie ze nigdy w radiu tego nie slyszeliscie zeby Wam tak zalezalo zeby przestal :P

Ten agent moze zachowuje sie niedelikatnie, ale jego obawy sa sluszne. Wywalenie Latynosa na jakies zadupie w Ohio czy tam Illinois bez jezyka. Co on tam bedzie robil? Kosil trawniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Was kłuje w uszy spiewanie tego chlopaka :P Zaloze sie ze nigdy w radiu tego nie slyszeliscie zeby Wam tak zalezalo zeby przestal :P

Ten agent moze zachowuje sie niedelikatnie, ale jego obawy sa sluszne. Wywalenie Latynosa na jakies zadupie w Ohio czy tam Illinois bez jezyka. Co on tam bedzie robil? Kosil trawniki?

Ja tam nic do niego nie mam. Za boysbandami nie przepadam o czym by nie śpiewali. Czy po hiszpańsku, polsku czy rumunsku. Poza tym facet w rurkach to nie facet. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do rurek nic nie mam, nawet nie zauwazylam ze nosi. A jak juz o meskosci gadamy, to najbardziej niemęski jest ten koles, ktory ma narzeczona z Poludniowej Afryki. On jest jakis... dziwny...

W ogole jakas plaga w tym programie ciotowatych kolesi. W obu edycjach. Rekord ustanowila byla zona pytajaca czy ordered bride uzywa antykoncepcji, bo taka byla umowa a koles nawet nie zareagowal. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz typowa porazka, zeby faceta była zona krotko trzymala. Z reszta... ona byla przerazajaca, wiec moze sie jej bal. Tak na marginesie to o co tam w ogole chodzilo? Bala sie, ze jak bedzie mial kolejne dziecko to alimenty jej obniza?

Ja tu na brak latynosow raczej narzekac nie moge :P Moze nie mieszkam na az takim zadupiu, ale zdecydowanie Midwest ;)

Sama jestem ciekawa jak mu tam bedzie... Jka bedzie mial kilku latynosow wokol siebie, to byc moze bedzie mu razniej, ale tez istnieje ryzyko, ze zamknie sie w enklawie i pozostanie na tym samym poziomie z jezykiem jak kilku Latynosow, ktorych ja poznalam na zajeciach ESL - 15 lat w USA i zero jezyka bo pracowali wsrod swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo trudno mu sie bedzie przestawić i tak nagle... Upaść. Podejrzewam, ze po jakimś czasie bedzie chciał wrocic. Ale zawsze tez moga sie przeprowadzić w inne miejsce, jednak uważam, ze jak rzuci sie kogos na głęboka wodę bez języka to wtedy błyskawicznie sie go nauczy. Bedzie zmuszony gadać po angielsku a juz cos tam duka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...