Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam :D Może będzie się tłumaczył bólem głowy, wymyśli sobie chorobe czy cokolwiek :D Z resztą zastanawia mnie to dlaczego akurat taka sobie wzial, przeciez szpetny nie jest, znalazl by mlodsza i ladniejsza desperatke, ktora moze bylaby latwiejsza do ... wspolnego skonsumowania :D

To w ogole jakimis grubszymi nicmi szyte. On moze nie wiedzial, ze mozna trafic lepiej albo mial za malo kasy. Jeszcze go nie rozgryzlem. Ok, i juz wiemy, ze za tydzien bedzie jakis dramat. :) Ja obstawiam, ze babka ma dlugi jak z NY do LA. :)

Moze ktos sie zglosi do nastepnej edycji? ;-)

Tylko jakies mamalygi maja szanse, zeby wyladowac w tym programie. Co para to jakies dziwne sprawy. Polowa to metroseksualni, jeden wyglad jakby ciagle spal, po jednym rodzina przejechala walcem, po innym narzeczona bo pierscionek ma skaze.

A tak na marginesie, jakbym mial taka narzeczona jak ta afrykanka, to by mnie juz znajomi wiecej nie zobaczyli. No i do slubu z tym dziewictwem bym nie czekal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Rozwala mnie ten koles, ktory spekal przed mamusia i nie powiedzial jej o tej narzeczonej

To w ogole jakimis grubszymi nicmi szyte. On moze nie wiedzial, ze mozna trafic lepiej albo mial za malo kasy. Jeszcze go nie rozgryzlem. Ok, i juz wiemy, ze za tydzien bedzie jakis dramat. :) Ja obstawiam, ze babka ma dlugi jak z NY do LA. :)

Bardzo mozliwe. Sama mowila, ze ma 'tight budget' ... do tego samochod dosc solidnie walniety z jednej strony i do sukni slubnej nie mogla dolozyc 200 bo bylo za duzo powyzej budzetu (500) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, jakbym mial taka narzeczona jak ta afrykanka, to by mnie juz znajomi wiecej nie zobaczyli. No i do slubu z tym dziewictwem bym nie czekal. :)

Ja nie czaje tego goscia kompletnie. Jak mozna tak totalnie olewac narzeczona, ktora pol swiata przeleciala by tu z nim byc. Juz pomijajc powyzsze ;) No i ciagle mowia, ze to malzenstwo miedzyrasowe? Ona jest taka "innej rasy" jak ze mnie jest latynos...

Serio, ten sezon to jakis freak show...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam, ile bedzie unikal skonsumowania zwiazku. Czy uda mu sie przez dwa lata do rozwodu? :D

Też się zastanawiam :D Może będzie się tłumaczył bólem głowy, wymyśli sobie chorobe czy cokolwiek :D Z resztą zastanawia mnie to dlaczego akurat taka sobie wzial, przeciez szpetny nie jest, znalazl by mlodsza i ladniejsza desperatke, ktora moze bylaby latwiejsza do ... wspolnego skonsumowania :D

Jakoś nie wyobrażam sobie tego skonsumowania związku, a wyobraźnie mam bujną :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahomet jest chyba tylko dla pobytu, a ona slepo zabujana. Teraz religia sie zaslania a pozniej pewnie bolem glowy LOL. A ta z Filipin to ma kolesia bez jaj, pomiata nim jak sie da, a to kwiaty nie te, a to wino jakies dziwne, a o pierscionku juz nie wspomne. Zal mi troche tej co dopiero zostala przedstawiona rodzinie. Rzucili sie na nia jak wilki na glodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zal mi troche tej co dopiero zostala przedstawiona rodzinie. Rzucili sie na nia jak wilki na glodzie.

Mi też się jej szkoda zrobiło. Szwagierka tego gościa miała taką pogardliwą minę, już zanim usta otworzyła to domyśliłam się co myśli na temat tego związku.Zresztą chyba było lekko wstawiona, albo przynajmniej takie wrażenie sprawiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla ustawka ;) Jakim cudem mlody chlopak z Tunezji udowodnil, ze kocha starsza (niezbyt atrakcyjna, niestety) babke z czworka czy piatka dzieci, zadluzona po uszy? Jakim cudem ona udowodnila, ze jest w stanie utrzymac kolejna osobe? Dziwi mnie jeszcze jedno. Przy kazdej parze odliczane sa dni do slubu tak, jakby wszyscy mieli dokladnie 90 dni i brali slub w 90. dniu… a kazdy, kto byl na K-1 wie doskonale, ze nie ma reguly, niektorzy biora slub na poczatku, niektorzy pod koniec trzeciego miesiaca (tak jak ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...