Jump to content
KasiaHania

90 Day Fiance Tlc

Recommended Posts

Ale zachęciłyście mnie do oglądania tego... Aczkolwiek pewnie mnie to przerazi. Moja sytuacja nudna jak flaki z olejem i zdecydowanie niekontrowersyjna... Ale powiem Wam, że jak czasem czytam VJ to mnie przerażają tamtejsze pary i niektóre historie.

Ale zachęciłyście mnie do oglądania tego... Aczkolwiek pewnie mnie to przerazi. Moja sytuacja nudna jak flaki z olejem i zdecydowanie niekontrowersyjna... Ale powiem Wam, że jak czasem czytam VJ to mnie przerażają tamtejsze pary i niektóre historie.

Mnie tam to nie przeraża, Bardziej przerazajace bylo dla mnie ogladac Mail Order Bride na Netflixie i sluchanie o kolesiu ktory zamrodowal swoja ladna, 20-paroletnia zone, bo nie chciala z nim isc do lozka. Dodam, ze koles byl typowym oblechem :P

Daniell lubi sobie popłakać, będzie płakać jeszcze bardziej jak ją Mohamed zostawi.

A ja sie zastanawiam, ile bedzie unikal skonsumowania zwiazku. Czy uda mu sie przez dwa lata do rozwodu? :D

Też się zastanawiam :D Może będzie się tłumaczył bólem głowy, wymyśli sobie chorobe czy cokolwiek :D Z resztą zastanawia mnie to dlaczego akurat taka sobie wzial, przeciez szpetny nie jest, znalazl by mlodsza i ladniejsza desperatke, ktora moze bylaby latwiejsza do ... wspolnego skonsumowania :D

Kaer sa tacy ze moga tak zrobic ;) ze nie bedzie konsumowania ,nie sa tym zainteresowani ,nie jest to takiej osoby piorytetem :)

Kaer sa tacy ze moga tak zrobic ;) ze nie bedzie konsumowania ,nie sa tym zainteresowani ,nie jest to takiej osoby piorytetem :)

No on moze nie chciec, ale ta Danielle cala wydaje sie nakrecona na niego ;)