Skocz do zawartości

Interview Na F1


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w jaki sposób mogę ten papierek zdobyć? Nie ma ŻADNEJ możliwości na to? =/

Jakakolwiek możliwa opcja, nieważne jaki stan, no bo jednak zależy mi na tym papierku bo co? Będę bez szkoły średniej? Odpada powrót do Polski, ewentualnie jakby był potrzebny jeszcze jeden rok, to do Prywatnej.. W całych stanach nie mogę dostać HS diploma? Będąc po roku w MV wszystko już sobie tam ogarnę, także się nie zgubię i mogę działać dalej, tylko jak ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ci pisalismy - w publicznych szkolach raczej nie dostaniesz. Zeby zdobyc high school diploma musisz odbebnic specyficzne wymagania danego stanu - a tego nie zrobisz w przeciagu jednego roku. Jezeli naprawde tak ci zalezy na hs diploma to szukaj raczej w prywatnych szkolach - moze znajdziesz jakas dla ktorej twoje czesne bedzie wazniejsze niz przepisy ;) Inna opcja jest zdawanie egzaminu GED... to nie to samo co high school diploma, ale przynajmniej COS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pytan to moga sie spytac o ta rodzine,o plany w Polsce jakie bedziesz miec po powrocie

nie jest problemem nauczyc od pytan i odpowiedz lecz podac te odpowiedzi tak aby bylo widac ze wrocisz do Polski,nie przdluzysz pobytu oraz masz kase na zycie tam.nie bedziesz pracowac nielegalnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok! Rozumiem, czyli robimy tak, wyjeżdżam do Californi w lipcu i potem jak skończę zaczynam szukać innej szkoły w której dostanę HS diploma, ubiegam się o przedłużenie wizy, a szkoły uzupełniające nie wiem dla dorosłych jest coś takiego? Bo jeśli teraz wyjadę z Polski to nie mam zamiaru do niej wracać do liceum, chcę średnie dostać w Stanach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...