Skocz do zawartości

Zielona Karta ( Tymczasowa) A Zmiana Adresu Zamieszkania


kajo2008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na dzien dziisiejszy jestem Permanent Residence , nie wiem czy wiecie ale kazda zmiana adresu przez tymczasowego rezydenta musi byc zglaszana do Urzedu Imigracyjnego w ciagu 10 dni

Trzeba wypelnic Forme AR 11 ponizej link

http://www.uscis.gov/ar-11

Po atakach terrorystycznych jest to " MUS " , grozi nawet utrata zielonej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram sie wlasnie za wypelnianie formy AR 11 z powyzszego linku.

Mam pytanie Entry into the US. Co tam mam wpisac?

Czy kiedy pierwszy raz (tak zupenie pierwszy raz przyjechalam na wakacje do USA) czy kiedy wjechalam i zostalam (wyszlam za maz i zlozylismy papiery na GC?).

Pierwszy raz przyjechalam w 2009 a w 2012 jak zostalam. Data z 2012 byla podawana wtedy przy I-765 przy aplikacji na GC.

I drugie pytanie, Piszesz kzielu o zmianie miejsca Sponsora z I-864. To moj maz i oczywiscie oboje sie przeprowadzilismy teraz. Czy jego jakos oddzielnie zglaszamy czy tylko to AR11 na mnie?

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kzielu napisal o formie I-864 dla zmiany adresu Sponsora , czy to nie jest jednak forma I-865 ?

z tego co wiem to trzeba wypelnic forme Ar11 i wyslac gdzie indziej a z wypowiedzi Kziela trzeba wypelnic dodatkowo forme

tylko nie wiem ktora :/

ja wypelnilam forme I-865 odnosnie zmiany adresu sponsora na mnie i na corke i w jedna koperte wlozylam i wyslalam do Lincoln servis Nebraska ( dla stan Ilinois) , ale wrocil mi sie moj list ,nie otwarty i co teraz ??

szukam odpowiedzi w internecie ale nic nie moige znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...