Skocz do zawartości

Ubezpieczenie Auta Na Florydzie


trend

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko . Mam autko na Florydzie i płacę sobie za to auto ubezpieczenie . Muszę niestety wrócić do Polski

na 3 miesiące . Czy muszę opłacać ubezpieczenie auta podczas mojej nieobecności ? pomimo że auto będzie spokojnie

stało czekając na właściciela . Czy tak samo jak w Polsce auto czy jeździ czy nie to musi być opłacone ?

Drugie pytanko czy jak kupię sobie drugie auto to stawka też będzie arytmetycznie większa czy może są super bonusy na

drugie auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanko czy jak kupię sobie drugie auto to stawka też będzie arytmetycznie większa czy może są super bonusy na

drugie auto ?

Zależy od ubezpieczyciela - my mamy trzy w tym jedno "historical" i za każde jest oddzielna stawka - do tego jest ~$100 opłat wspólnych (nie pamiętam za co konkretnie) - więc tyle zaoszczędzisz mniej więcej. Ubezpieczenie jest w Nationwide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko . Mam autko na Florydzie i płacę sobie za to auto ubezpieczenie . Muszę niestety wrócić do Polski

na 3 miesiące . Czy muszę opłacać ubezpieczenie auta podczas mojej nieobecności ? pomimo że auto będzie spokojnie

stało czekając na właściciela . Czy tak samo jak w Polsce auto czy jeździ czy nie to musi być opłacone ?

O tym pewnie mówią przepisy stanowe. W VA, zgodnie z logiką, ma być ubezpieczony kiedy jest zarejestrowane lub po zaplaceniu $500 rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CA istnieje coś takiego jak ANU (http://www.dmv.ca.gov/online/vrir/vr_sb1500anu.htm), jak chcesz mieć zarejestrowany samochód, ale go nie używać. Z tego co rozumiem, to właśnie po złożeniu tego papierka, nie musisz płacić ubezpieczenia. Może na Florydzie mają coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CA istnieje coś takiego jak ANU (http://www.dmv.ca.gov/online/vrir/vr_sb1500anu.htm), jak chcesz mieć zarejestrowany samochód, ale go nie używać. Z tego co rozumiem, to właśnie po złożeniu tego papierka, nie musisz płacić ubezpieczenia. Może na Florydzie mają coś podobnego?

Wiekszosc kompanii ubezbieczeniowych w Fl nie pozwoli zawiesic ubezpieczenie z powodu nie urzywania samochodu. Znam tylko USAA ktore pozwala. Dla pozostalych jest wybor albo skasowac ubezpieczenie/rejestracje also placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...