Janosik Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 Po prostu miej wyje...a będzie Ci dane, jak to mawia młodzież. Jak się okazuje ta teoria ma swoje poparcie także w psychologii... By żyło się lepiej po prostu wystarczy się mniej przejmować - na to wychodzi przynajmniej z tego artykułu.http://www.wekendowo.pl/inspiracje/p,12-toksycznych-rzeczy-do-wyeliminowania-dla-poprawy-jakosci-zycia-wg-carol-morgan.html
Guest Violonczela Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 Po prostu miej wyje...a będzie Ci dane, jak to mawia młodzież. Jak się okazuje ta teoria ma swoje poparcie także w psychologii... By żyło się lepiej po prostu wystarczy się mniej przejmować - na to wychodzi przynajmniej z tego artykułu. http://www.wekendowo.pl/inspiracje/p,12-toksycznych-rzeczy-do-wyeliminowania-dla-poprawy-jakosci-zycia-wg-carol-morgan.html "wystarczy sie mniej przejmowac"…,wszystko super, pieknie napisane.. ,jakiez to proste… NIestety, nie jest tak latwo wprowadzic w zycie te ksiazkowe madrosci.. Mowia, ze wiekszosc chce zmian, natomiast strach przed nimi, a raczej przed nieznanym, blokuje nas..,i tutaj tkwi problem...
andyopole Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 "wystarczy sie mniej przejmowac"…,wszystko super, pieknie napisane.. ,jakiez to proste… NIestety, nie jest tak latwo wprowadzic w zycie te ksiazkowe madrosci.. Mowia, ze wiekszosc chce zmian, natomiast strach przed nimi, a raczej przed nieznanym, blokuje nas..,i tutaj tkwi problem... Keep smile...
sly6 Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 pewnie ze wiekszosc chce zmian,poznawania dobrych ludzi,trzymania z nimi a co do czego dochodzi to ,,, boja sie,obawiaja
Guest Violonczela Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 Keep smile... Caly czas , nawet jak widze zza okna ten deszcz
Paulina_89 Posted March 5, 2014 Report Posted March 5, 2014 Jakbym miala tak do konca wyjechane to nie wiem czy srednią bym na studiach utrzymala taką jaką mam Czasem niedobrze jest miec wyjechane, bo moze sie to odbic w niedobry sposob. Ale wszystko z umiarem
Wojtek Elo Posted July 2, 2014 Report Posted July 2, 2014 Czytać, biegać, nie dać się używkom. No i oczywiście pozytywnie się nastawiać na ludzi
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.