Jump to content

Po Odbyciu Kary Wiezienia W Polsce,czy Mozna Starac Sie O Wize Do Usa


lukaszlukasz

Recommended Posts

Posted

Witam chcem sie dowiedziec czy jezeli ktos odbyl kare wienzienia w Polsce, czy moze sie starac o wizze i czy ja dostanie bo wiem ze sa zwiazane z tym koszty i jak to wyglada. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, dziekuje z gory.

Posted

Starac sie zawsze mozna, dostac najprawdopobniej jej nie dostaniesz. ale sie nie dowiesz dopoki nie sprobujesz.

Posted

Pytanie to za co była ta odsiadka? Sam powinieneś odpowiedzieć sobie na to pytanie czy jest szansa na wizę.

Ale jak już się zdecydujesz bo uznasz że warto spróbować to musisz wziąć ze sobą orzeczenie sądu i zaświadczenie z KRK o niekaralności. Wszystko przetłumaczone na angielski przez tłumacza przysięgłego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...