Jump to content

Co Po Odciskach ?


Recommended Posts

Posted

Jestem sponsorowana przez meza obywatela (obydwoje jestesmy w Stanach )...co dalej powinno byc po odciskach ...??i ile czasu;)

Dostaniesz albo wezwanie na interview albo list z prosba o doslanie jakis dokumentow.Przewaznie ludzie dostaja wezwanie na interview.

Posted

mialam odciski 13. lutego.

jakos na poczatku marca (8mego chyba, ale moze sie myle), zmieniono mi status na "testing and interview," a dwa dni pozniej poinformowano o wysylce zaproszenia na interview (14.kwietnia).

pewnie troche zalezy od biura, ktore obsluguje twoja sprawe, troche od tego, czy masz jakies RFE (mialam jeszcze na statusie "review," ale nie wydaje mi sie, ze jakos szczegolnie opoznilo moja sprawe), no i od twojej sytuacji pewnie tez

ale caly proces ma sobie bardzo duzo czekania, niestety.

Posted

Ja miałam odciski 9 stycznia i ponownie 31 stycznia. 6 lutego przeskoczył mi status na testing and interview, wiec juz prawie półtora miesiąca temu, niestety data interview wciąż nie została wyznaczona. Widocznie biuro w Portland jest super busy....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...