paola12345 Posted March 17, 2014 Report Posted March 17, 2014 Jestem sponsorowana przez meza obywatela (obydwoje jestesmy w Stanach )...co dalej powinno byc po odciskach ...??i ile czasu;)
Joyanna Posted March 19, 2014 Report Posted March 19, 2014 Jestem sponsorowana przez meza obywatela (obydwoje jestesmy w Stanach )...co dalej powinno byc po odciskach ...??i ile czasu;) Dostaniesz albo wezwanie na interview albo list z prosba o doslanie jakis dokumentow.Przewaznie ludzie dostaja wezwanie na interview.
jannapa Posted March 20, 2014 Report Posted March 20, 2014 mialam odciski 13. lutego. jakos na poczatku marca (8mego chyba, ale moze sie myle), zmieniono mi status na "testing and interview," a dwa dni pozniej poinformowano o wysylce zaproszenia na interview (14.kwietnia). pewnie troche zalezy od biura, ktore obsluguje twoja sprawe, troche od tego, czy masz jakies RFE (mialam jeszcze na statusie "review," ale nie wydaje mi sie, ze jakos szczegolnie opoznilo moja sprawe), no i od twojej sytuacji pewnie tez ale caly proces ma sobie bardzo duzo czekania, niestety.
Sara Posted March 20, 2014 Report Posted March 20, 2014 Ja miałam odciski 9 stycznia i ponownie 31 stycznia. 6 lutego przeskoczył mi status na testing and interview, wiec juz prawie półtora miesiąca temu, niestety data interview wciąż nie została wyznaczona. Widocznie biuro w Portland jest super busy....
kzielu Posted March 20, 2014 Report Posted March 20, 2014 Ale tez nie każdy musi mieć interview. Na K-1 nie każdy, na wszystkich innych - każdy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.