Guest Violonczela Posted March 25, 2014 Report Posted March 25, 2014 moze ktos leci w pierwszej polowie lipca do Seattle ? Moja 16-letnia corka przylatuje do mnie i troche sie obawiam czy sobie poradzi z przesiadka...
pelasia Posted March 25, 2014 Report Posted March 25, 2014 Da rade we Frankfurcie. Latwe lotnisko. Wszystko ladnie oznaczone. Nie ma co sie martwic.
andyopole Posted March 25, 2014 Report Posted March 25, 2014 Zawsze mozna zlecic - poprosic obsluge o opieke nad dzieciakiem.
uga Posted April 6, 2014 Report Posted April 6, 2014 Violonczela, rozumiem, że bilety już kupione? Bo ja się znowu wybieram, ale w czerwcu i z Warszawy, więc wygląda na to, że nie będę mogła pomóc, ale na wszelki wypadek "się zgłaszam". Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.