Skocz do zawartości

Zielona Karta I Wiza Turystyczna Partnera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam, że akurat tutaj...Mój mąż jest rezydentem USA, tego roku złożył na mnie petycje o GC, chciałabym podejść po wizę i zrobić mu niespodziankę na święta. Nie będąc jeszcze małżeństwem starałam się 2 razy o wizę, ale odmówiono mi, mając zaświadczenie, że studiuję i pracuję... Czy teraz mając złożone petycje mam większą szansę na otrzymanie wizy? Czy konsul będzie inaczej na mnie 'patrzył'? Może ktoś był w podobnej sytuacji? :) Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze. Konsul ma obowiazek zalozyc ze jestes potencjalnym imigrantem i znalezc powody na to ze nie jestes (albo Ty ich dostarczasz). Petycja zwykle swiadczy o czyms kompletnie przeciwnym - ludzie ze zlozonymi petycjami wizy czasami dostaja, niemniej jednak czysto teoretycznie, szanse masz mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tez czasami znaczenie kiedy sie staralas o ta wize,co wpisalas w ds 160 ze do kogo lecialas...

Buu :(... po wizę byłam w tamtym roku bodajże w marcu, drugi raz pod koniec października, ale wtedy chciałam lecieć do chrzestnej, która była sponsorem. Teraz kiedy już jestem w drodze GC myślałam, że będą postrzegać to w ten sposób, że nie chcę tam siedzieć nielegalnie, bo zależy mi na GC...ale może jednak warto spróbować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze czekasz to jedno

w Ambasadzie dobrze wiedza ze mozesz starac sie przedluzyc pobyt,zmienic status i moze Ci to wyjdzie a wtedy to nie bedzie wyjazd turystyczny

czasami trzeba pokazac na rozmowie ze Nam nie zalezy na wizie ;)

a jak bylas w pazdzierniku to co sie zmienilo co do wyjazdu,wylotu?moze to ze chcesz leciec na swieta,nowy rok :)


ile to osob chce wrocic i jakos im sie zostaje ;)

poczytaj troche forum i czasami placisz za te osoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze czekasz to jedno

w Ambasadzie dobrze wiedza ze mozesz starac sie przedluzyc pobyt,zmienic status i moze Ci to wyjdzie a wtedy to nie bedzie wyjazd turystyczny

czasami trzeba pokazac na rozmowie ze Nam nie zalezy na wizie ;)

a jak bylas w pazdzierniku to co sie zmienilo co do wyjazdu,wylotu?moze to ze chcesz leciec na swieta,nowy rok :)

ile to osob chce wrocic i jakos im sie zostaje ;)

poczytaj troche forum i czasami placisz za te osoby .

Faktycznie, pewnie to wezmą pod uwagę. No właśnie chcę lecieć na święta, na 2tyg... od ostatniego czasu zmieniło się tylko to, że skończyłam szkołę... Dalej pracuje tam gdzie pracowałam a i byłam 2razy zagranicą w celach turystycznych... Bo o to też pytają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...