Jump to content

Zdjęcie Na W&t Nowe Czy Z Zeszlego Roku?


Recommended Posts

krótkie pytanie czy moge dodać do Ds-160 zdjęcie z zeszłego roku jak bylem na W&T , nic się nie zmieniłem więc płacić u fotografa za te same zdjęcia nie widzę sensu.
Ale na stronce jest napisane ,że zdjęcie wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy ?? (raczej chyba niesprawdzają tego czy rok temu było takie same zdjęcie???)

Link to comment
Share on other sites


     

Nowe. Wyraźnie jest powiedziane, ze nie starsze niż pół roku i nie użyte w innych wnioskach wizowych (nawet green card lottery). Czyli nowe. Serio? Wydajesz kilka tysięcy zł na wyjazd, gdzie zarobisz kilka tysięcy dolarów a szkoda Ci 20zł za zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

Daj nowe. Ja tak kiedyś zrobiłem i mnie odesłali żeby zrobić aktualne. Wyglądałem dokładnie tak samo ale powiedzieli, że mimo to za stare zdjęcie nie ma już "mocy prawnej". Straciłem przez to z 25zł i czas... Poza tym, Peter87, hmmm... jak ostatnio aplikowałem na J-1 to zdaje się że zdjęcie wysyłałem tylko w formie elektronicznej więc nie widzę problemu żeby zdjęcie zrobić sobie samemu i nic nie płacić. Ja tak zawsze robię a nawet jak potrzebne jest papierowe to po prostu robię sam zdjęcie na tle drzwi i daję do zrobienia odbitkę w punkcie foto. Na takiej odbitce mieszczą się cztery zdjęcia a kosztuje to może z 1zł. A do tego takie zdjęcie wychodzi lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Jak wtedy musiałem koło ambasady robić zdjęcie to mi babka strzeliła fotkę byle jakim kompaktem a potem wydrukowała na drukarce... więc to nie robi. No może miała jakiś kawałek umytej ściany i dodatkową lampę, ale poza tym amatorka. Oświetlenie to chyba tutaj podstawowa sprawa ale można się obyć bez pro sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

Swiatlo dzienne, jasna sciana i zwykly aparat cyfrowy wystarczy (moze z pominieciem telefonow komorkowych i tabletow :P ). Potem mozna online dociac zdjecie tak, zeby spelnialo wymogi.

Trzeba sie tylko pilnowac, zeby cienia nie bylo za glowa, ale to mozna latwo osiagnac.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...