Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Procedury O Gc- Mąż Obywatel


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to ma do rzeczy, że takiemu postępowaniu zawdzięczamy status narodu niepożądanego w US

Dziewczyna zadala konkretne pytanie i oczekiwala konkretnej odpowiedzi. Jak masz ochote ja oceniac lub potepiac to idz do kosciolka i sie za nia pomodl, bo to ze Ci sie ten fakt nie podoba, niczego nie zmieni. Latwo oceniac kogos kogo sie komplentnie nie zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna zadala konkretne pytanie i oczekiwala konkretnej odpowiedzi. Jak masz ochote ja oceniac lub potepiac to idz do kosciolka i sie za nia pomodl, bo to ze Ci sie ten fakt nie podoba, niczego nie zmieni. Latwo oceniac kogos kogo sie komplentnie nie zna.

żyjemy w wolnym kraju i mam prawo wyrażać własne zdanie, jak nie ogarniasz tego faktu to co robisz na forum internetowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelasia- szkoda nerwów:) przy okazji mam pytanie- pisząc o dokumentach potwierdzających prawdziwość małżeństwa, miałaś na myśli np. wspólne ubezpieczenie lub konto w banku?

I jeszcze jedno pytanie: do tej pory używam nazwiska panieńskiego,a chciałabym przyjąć nazwisko męża. Czy składając wniosek o GC mogę gdzieś zamieścić informację o zmianie nazwiska? Nie widzę na żadnym formularzu takiej rubryki, a wydawało mi się, że jest taka możliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh nerwow? Mnie ciezko wyprowadzic z rownowagi. Mnie po prostu to smieszy. Nawet uzywajac tych samych okreslen co osoba pod pseudonimem miszela, to ja gwiazdorze. Ci co swietych udaja to najczesciej, najwiecej kombinuja w zyciu . Smiech na sali, a snikersow nie lubie.

Wracajac do tematu. Tak dokumenty takie jak ubezpieczenie, umowa wynajmu, konta w banku, wszystko na wspolne nazwiska. Jesli chcesz przyjac nazwisko meza, wypelniasz dokumenty na nowe nazwisko. Zycze powodzenia i aby wszystko sprawnie poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh nerwow? Mnie ciezko wyprowadzic z rownowagi. Mnie po prostu to smieszy. Nawet uzywajac tych samych okreslen co osoba pod pseudonimem miszela, to ja gwiazdorze. Ci co swietych udaja to najczesciej, najwiecej kombinuja w zyciu . Smiech na sali, a snikersow nie lubie.

Wracajac do tematu. Tak dokumenty takie jak ubezpieczenie, umowa wynajmu, konta w banku, wszystko na wspolne nazwiska. Jesli chcesz przyjac nazwisko meza, wypelniasz dokumenty na nowe nazwisko. Zycze powodzenia i aby wszystko sprawnie poszlo.

Dziękuję za rady i nie-dziękuję za życzenia powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie staralam o GC nie potrzeba bylo zadnych zaswiadczen o karalnosci,ani z USA ani z innych krajow.

Akt urodzenia przetlumaczony na angielski,nie musi podpisywac zaden tlumacz przysiegly

jesli maz ma paszport USA to tez skseruj i dolacz do form

Co do dowodow malzenstwa,to ja nie mialam wiele-akt urodzenia dziecka,wspolny adres na kopertach i kilka zdjec-nie mialam SSN wiec nie moglam miec z mezem wspolnego konta,ani rachunkow-mielismy tylko telefon na dwie linie.

Zjedz Snickersa, bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć

Ile Ty masz lat,ze uzywasz takich idiotycznych tekstow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...