Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Procedury O Gc- Mąż Obywatel


Rekomendowane odpowiedzi

W pakiecie nie wysyla sie dowodow na malzenstwo. Jedynie akt slubu.

Meza ksero paszportu, akt naturalizacji. Twoje badania. Wysyla sie ksero Wszystkich dokumentow.

Zrob takze 765 bo wysylajac calosc za 765 nie placisz.

Akt urodzenia Twoj. Twojego meza nie musi byc.

Jezeli np dodatkowo Twoj maz byl wczesniej albo Ty w zwiazku malzenskim to takze ksero dok z rozwodu.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W pakiecie nie wysyla sie dowodow na malzenstwo. Jedynie akt slubu.

Meza ksero paszportu, akt naturalizacji. Twoje badania. Wysyla sie ksero Wszystkich dokumentow.

Zrob takze 765 bo wysylajac calosc za 765 nie placisz.

Akt urodzenia Twoj. Twojego meza nie musi byc.

Jezeli np dodatkowo Twoj maz byl wczesniej albo Ty w zwiazku malzenskim to takze ksero dok z rozwodu.

;)

Ja wysyłałam pakiet w 2009 roku (jesli dobrze pamietam)i trzeba było wysłać dowody małżeństwa i dowód obywatelstwa męża ( ksero aktu urodzenia lub paszportu) Podejrzewam, ze dużo w tej kwestii sie nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałam pakiet w 2009 roku (jesli dobrze pamietam)i trzeba było wysłać dowody małżeństwa i dowód obywatelstwa męża ( ksero aktu urodzenia lub paszportu) Podejrzewam, ze dużo w tej kwestii sie nie zmieniło.

Ja dowody na małżeństwo również w swoim pakiecie wysyłałam (2010). Fotki ze wspólnie spędzonych wakacji + te ze wspólnymi znajomymi (opis gdzie, kiedy i z kim), wspólne konta i karty kredytowe, wspólne ubezpieczenie (autko), itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Na wstępie, chciałabym podziękować wszystkim za cenne rady i słowa otuchy. Jestem już po całej procedurze i trzymam w ręku zielona kartę :) Mówiąc bardzo ogólnie, wszystko odbyło się bezproblemowo, a całość procedury zamknęła się w ok. 6 miesiącach (Chicago). Na temat całej procedury napisałam post http://za-oceanem.blogspot.com/2015/05/jak-dostac-zielona-karte-po-slubie-z.html , może się komuś jeszcze przyda ta wiedza i moje doświadczenia. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...