Skocz do zawartości

Kierowca Trucka Wybór Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Cie nie zatrudni bez CDL, nie dostaniesz CDL bez legalnego pobytu z mozliwoscia pracy, nie dostaniesz legalnego pobytu tylko dlatego ze chcesz sie przeniesc.

Do sponsorowania sie nie kwalifikujesz bo truck driver nie jest specialty occupation.

Zaraz tu wpadnie jakas osoba z linkiem,ze w USA potrzebuja 20 tysiecy kierowcow trockow i bedzie twierdzila,ze mozliwe jest jakie sponsorowanie pracownicze.Juz kiedys ktos sie udzielal z takimi informacjami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale to jest dokładnie takie samo pytanie, jakie zadałeś poprzednio.

I raczej nic się w tym temacie (pod względem prawnym) nie zmieniło.

Nadal nie ma specjalnych wiz dla kierowców ciężarówek.

Mój kolega jakies 10 lat temu dostal pracownicza jako kierowca ciezarowki. Była polroczna. Wiza się skonczyla a on pracuje nielegalnie do dziś. Pod koniec waznosci prawka ukradli mu wszystkie dokumenty. Poszedl z dusza na ramieniu po nowe prawko a pani w te słowa. "o, widze ze termin waznosci i tak upływa to Ci zrobie od razu nowe" i znow ma prawko, psim swędem..., bez sprawdzania statusu pobytu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mi nie chodzi ze ktos cos slyszal od kogos tam. Mi chodzi o konkrety , noi co z tego w Kanadzie tez bedzie brakowac kierowcow ale bardziej mnie ciagnie do US nie wiem czemu. Szukam konkretow zeby legalnie sie tam dostać i moc pracowac odpadaja wsszystkie programy W&T wlasnie liczylem na waszą pomoc bo jestescie specjalistami z tematu USA ja niestety siedzie bardziej w programach imigracyjnych Kanady.

Pozdrawiam i dzięki za rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...