Skocz do zawartości

Kierowca Trucka Wybór Wizy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gdybys mial obywatelstwo to byloby latwiej ale tragedii nie ma. Potrzebujesz wize B1. Na tej wizie wolno Ci wjezdzac do USA ciezarowka. Nie wolno Ci jednak robic zadnych kursow ktorych poczatek i koniec jest w USA. Mozesz natomiast robic kursy z USA do Kanady i z Kanady do USA.

Czekaj bo nie rozumie Czyli np startuje w Kitchener rano jade z przesylka do np Miami rozladowywuja mnie a potem laduja co innego i jade w inne miejsce tam mnie rozladowywuja i daja inny towar i z tym towarem wracam spowrotem do Kitchener tak wg Ciebie niemoge zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to mozesz wszystko, jak zwykle do czasu. To sa konkretne przepisy prawne, ktore maja chronic rynek pracy zarowno w USA jak i w Kanadzie. Policja poza logbookiem sprawdza rowniez papiery transportowe. Podobnie rowniez na wagach, ale to chyba wiesz skoro pracujesz w tym zawodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam

Mam pytanie do tego wątku a niechce innego zakładać mianowicie Posiadam Kanadyjskie Prawo jazdy na Trucki i fast card.

Orientujecie sie czy cieżko znaleśc prace w stanach jako kierowca ? Jakoś szczerze wolałbym wyjechać do US.

Albo jak to jest z tym sponorowaniem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprostowanie poprostu zapomniałem o tym temacie a niechcilem smiecic innym. Tylko ten temat był na temat wizy która otrzymalem w Ambasadzie ale teraz mi chodziło o prace w US bo bym chcial sie przenieść z Kanady do US jako kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak zawsze na Posterunku jesteś :)

Nikt Cie nie zatrudni bez CDL, nie dostaniesz CDL bez legalnego pobytu z mozliwoscia pracy, nie dostaniesz legalnego pobytu tylko dlatego ze chcesz sie przeniesc.

Do sponsorowania sie nie kwalifikujesz bo truck driver nie jest specialty occupation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...