Skocz do zawartości

I-94 I Historia Wjazdow I Wyjazdow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

JA niestety mam troszke inna sytuacje poniewaz wyjezdzalam w 2013 roku ale przed tymi wszystkimi zmianami jakie dotycza formularza I-94 (bylam jako au pair 1,5 roku) i w te wakacje przyjechalam do polski, ale przy wylocie nikt mnie nie poinformowal o tym ze ten formularz musze oddac( bylam pierwszy raz w stanach wiec nie wiedzialam) ani tez nikt go odemnie nie wymagal na lotnisku. mam ten bialy formularz nadal w paszporcie. dostalam wize turystyczna i we wrzesniu bede leciala do usa ( a niestety nie mam kart pokladowych bo nie wiedzialam ze bada problemy z formularzem I-94) CZy mimo wszystko bede miala problemy przy wjezdzie do USA jesli posiadam ten formularz a nie wiem czy odnotowali moj wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

U mnie też brakuje paru wjazdów i wyjazdów :P

Zawsze mozesz zlozyc zapytanie w oparciu o FOIA :)

Tam juz dosc szczegolowo dostaniesz informacje o tym co maja w systemie. Pamietam, ze jak robilem zapytanie do FOIA to tylko sama historia wjazdow/wyjazdow miala 52 strony.

Obecnie czeka sie 8-12 miesiecy na odpowiedz - w szczegolnych przypadkach krocej.

Zapytanie nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Witam, a ja mam takie pytanie. W jaki sposób obecnie odbywa się cała procedura związana z I-94 podczas wylotu z USA, skoro nie oddaje się już fizycznie tych karteczek w check-in'ach? Co należy do moich obowiązków wjeżdżając/wyjeżdżając do/z USA jeśli chodzi o obecne, elektroniczne I-94, skoro niczego już się nie wypełnia poza deklaracją celną...? Nie bardzo rozumiem na jakich zasadach obecnie się to odbywa, jak to działa...

Dzięki z góry za odpowiedź. Miłej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linie lotnicze po 11 wrzesnia przesylaja dane pasazerow do danych urzedow kto przylatuje,kto odlatuje i tak to sie odbywa.

Rozumiem, też tak się domyślałem, ale pytanie co w sytuacji, gdy teraz nie ma karteczek I-94 a przylecę np. do NY a odlecę do Polski z Kanady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...