Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Również zadaję pytanie. Czy ktoś ma zaproszenie na listopad lub grudzień?? mam nr 8XXX, DV-260 wysłane w czerwcu........ mam szanse na rozmowe w tym roku? gdzie mogę sprawdzić oprócz biuletynu jaki jest status mojej aplikacji?

z góry dziękuję!!!! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Również zadaję pytanie. Czy ktoś ma zaproszenie na listopad lub grudzień?? mam nr 8XXX, DV-260 wysłane w czerwcu........ mam szanse na rozmowe w tym roku? gdzie mogę sprawdzić oprócz biuletynu jaki jest status mojej aplikacji?

z góry dziękuję!!!! pozdrawiam!

Ja mam 4XXX i też wysłałam ds260 w czerwcu no i też jeszcze czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone karty wydawane są od 1950 roku, Obama ich nie wymyślił. Trafiłeś kulą w płot.

Witam wszystkich. Z ciekawością przeczytałam wiele wątków na tym forum. Sama jestem w sytuacji odwrotnej niż wiele osób, które nie wylosowały GC a chcą jechać. Ja wylosowałam i cały czas się zastanawiam czy pojade na badania i do ambasady. Wiem, że od razu mi się dostanie po co wysyłałam zgłoszenie, ale od 11.2013 do teraz moja sytuacja się zmieniła i nie czuję już żadnego "ciśnienia" na wyjazd. Najwyżej mój numer przejdzie na kolejną osobę z listy i jeszcze zrobię dobry uczynek :) Ciekawa jestem czy są tu osoby w takiej sytuacji jak ja: co się zastanawiają czy jest sens rzucać pracę w branży IT i zaczynac "american dream". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Patrząc na numerek odcięcia dla Europy w poprzedniej edycji (40150), wydaje mi się iż mając numer 405xx raczej nie warto sobie zaprzątać głowy tematem. Chyba, że jakoś inaczej będzie to wyglądać w przypadku DV2015.

Czy jest jakiś termin (data), do którego należy wypełnić formularz DS-260? Czy można to zrobić równie dobrze w połowie przyszłego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...