Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam wchodzę ( https://www.dvlotter...))/default.aspx ) to wyskakuje mi ta wiadomość, którą otrzymalem w maju że zostałem wylosowany i case number. Mój numer to 22xxx więc rozumiem że tak ma być a jak przyjdzie moja kolej ( pewnie w lutym/marcu ) to tam się pojawi stosowna informacja o tewrminie rozmowy, a to co teraz widzę jest ok?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak tam wchodzę ( https://www.dvlotter...))/default.aspx ) to wyskakuje mi ta wiadomość, którą otrzymalem w maju że zostałem wylosowany i case number. Mój numer to 22xxx więc rozumiem że tak ma być a jak przyjdzie moja kolej ( pewnie w lutym/marcu ) to tam się pojawi stosowna informacja o tewrminie rozmowy, a to co teraz widzę jest ok?!

W

Witam,

Jak sprawdzam na tej stronce to też mi się pojawia to co dostałam w maju i też się zastanawiam czy wszystko ok.

Ds - 260 wysłałam 20 czerwca. Mój nr to 8XXX........ pewnie na nas przyjdzie czas w nowym roku......

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak sprawdzam na tej stronce to też mi się pojawia to co dostałam w maju i też się zastanawiam czy wszystko ok.

Ds - 260 wysłałam 20 czerwca. Mój nr to 8XXX........ pewnie na nas przyjdzie czas w nowym roku......

Pozdrawiam!!!

Ja wysłałem 15 sierpnia. Ponoć są spore opóźnienia, pewnie dlatego jeszcze nic nie masz, ale myślę, że będzie dobrze. W końcu oni nawet piszą, że jak wszystko dobrze wypełniłaś to tylko cvzekasz na swoją kolej. A jak im czegoś brakuje to proszą o dosłanie. Jak patrzyłem na poprzedni rok to ja powiniennem mieć rozmowę marzec/kwieciń. Mam nadzieję że do tej pory wszystko nadrobią, a jak nie to i tak mi wszystko jedno kiedy, bo numer mam dobry:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka - jeśli chodzi o piłkę nożną w USA, a przynajmniej na Florydzie, wcale nie jest tak źle. Coraz więcej dzieci gra w piłkę nożną, bo rodzice nie chcą, żeby grały w football amerykański, bo jest bardziej kontuzjogenny. Jest do wyboru dużo różnych programów w szkółkach piłkarskich, także może Twój kurs Ci sie przydać. :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolamo

Dzięki za info , może się przydać :) Szkoda , że mój brat sie nie załapał bo ma 25 lat :(

Pytanko czy w Chicago miejscowa Polonia , jest pomocna ?(ktoś się może orientuje ?)

Wiecie , że na początku jest ciężko , sprawy urzędowe itp., czy ewentualnie na Jackowie pomogli by nam ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...