Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

szkoly ktore ukonczmy w trybie on line a sa takie nie uprawniaja do wziecia udzialu w loterii wizowej-jest to wyjasnione w regulaminie

Ja bym jeszcze dołączył szkoły robione eksternistyczne ze względu na to:

musi posiadać pełne wykształcenie średnie lub jego odpowiednik (pomyślne ukończenie formalnego
dwunastoletniego programu nauczania szkoły podstawowej i średniej);
z tego co pamiętam(choć może pamięć zawodzić) to eksternistyczne robienie szkoły jest nieformalnym tokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej mam pytanie, nie wiem czy ktoś o to kiedyś pytał. Mianowicie w sytuacji gdy jestem obecnie panną mam dziecko i narzeczonego,

chcemy wziąć ślub w kwietniu. Jeżeli w kwietniu już będę nazywać się Kowalska a nie Marciniak, to co w sytuacji gdy wylosują mnie na zieloną kartę a w momencie zgłaszania się miałam Marciniak. Z góry przepraszam jeżeli takowy wątek już był a ja nie odszukałam. Pozdrawiam. Dzięki za opd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mido ktos mial pisac w tej sprawie do Kentucky jak Oni to widza i narazie cisza co do tych szkol :)

bo swiadectwo dostajesz normalne,ze masz srednie wyksztalcenie i ze nie ksztalciles w takim toku nauki ;)

Pusiek a co ma byc,wiele bylo takich postow :)

wysylasz ds 260 juz w nowym danymi i tyle :)

tak samo jak ktos wysylal jako osoba zamezna a pozniej wysyla juz po rozwodzie z nowymi danymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego wykształcenia jeszcze, to patrze na Job Zone 4 i 5 strefe (bo te sie kwalifikują)

http://www.onetonline.org/find/zone?z=4&g=Go

i nie widze tu ani jednego zawodu po wykształceniu zasadniczym zawodowym, tylko minimum średnim. Więc dlaczego wogóle ludzie z takim wykształceniem mogą się zgłaszać do loterii?? I po co ten cały Job Zone jak tak czy siak jest w regulaminie ze każdy z minimum średnim sie kwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego wykształcenia jeszcze, to patrze na Job Zone 4 i 5 strefe (bo te sie kwalifikują)

http://www.onetonline.org/find/zone?z=4&g=Go

i nie widze tu ani jednego zawodu po wykształceniu zasadniczym zawodowym, tylko minimum średnim. Więc dlaczego wogóle ludzie z takim wykształceniem mogą się zgłaszać do loterii?? I po co ten cały Job Zone jak tak czy siak jest w regulaminie ze każdy z minimum średnim sie kwalifikuje.

Moze dlatego, ze nie da sie napisac wymagan uwazgledniajac charakterystyke systemu edukacji kazdego kraju na swiecie. W stanach ukonczone liceum to takie minimum. Mozna powiedziec, ze bez tego tylko zuzywaja tlen na ziemii. Ludzie, ktorzy chca posiadac zawod, robia AA czy AS i stad wynika fakt, ze te zawody wymagaja minimum sredniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego wykształcenia jeszcze, to patrze na Job Zone 4 i 5 strefe (bo te sie kwalifikują)

http://www.onetonline.org/find/zone?z=4&g=Go

i nie widze tu ani jednego zawodu po wykształceniu zasadniczym zawodowym, tylko minimum średnim. Więc dlaczego wogóle ludzie z takim wykształceniem mogą się zgłaszać do loterii?? I po co ten cały Job Zone jak tak czy siak jest w regulaminie ze każdy z minimum średnim sie kwalifikuje.

doczytaj dokładnie o zawodzie. nie tylko Job Zone trzeba spełnić. Jeszcze wskaźnik SVP musi być min 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Napiszcie mi proszę jak jest z wwożeniem leków do US i wwożeniem zwierząt? Choruję na astmę i potrzebuję wziąść z sob sporo leków. Czy zaświadczenie od lekarza przetłumaczone wystarczy? Zamierzamy też zabrać ze sobą nasze 3 koty jako że przeprowadzamy się hope so na stałe. Jakie są tu procedury? Jak wygląda transport w samolocie? Jeżeli ktoś wie coś na te tematy będę wdzięczny za odpowiedź. pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...