Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

12. Nie mogę lub nie mogłem przyjść w terminie wyznaczonym przez NVC/KCC na spotkanie z konsulem w sprawie wizy na pobyt stały. W jaki sposób mogę otrzymać nowy termin?

Należy przyjść na spotkanie w wyznaczonym terminie, nawet w przypadku braku wymaganych dokumentów. Jedynie ważne sprawy rodzinne lub zdrowotne upoważniają do zmiany terminu. W takim przypadku prosimy o kontakt z Sekcją Wiz Imigracyjnych w Warszawie.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/czsto-zadawane-pytania.html

osoby zmienialy termin i bylo ok

termin nowej rozmowy przychodzil listem zwyklym :)na podany adres .

a czy to bedzie luty a moze marzec to sie okaze .

kontakt masz przez e-mail lub tez numer telefonu

+(48) (22) 625 10 42 - informacja telefoniczna - tylko na temat wiz imigracyjnych - Warszawa. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00.

e-mail: publicwaw@state.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nic :( a mamy nr 10XXX, tyle, że późno wypełniliśmy DS260 (w sierpniu). Zaczynam tracić nadzieję. Napisałam do KCC z prośbą o info nt. statusu i dostałam taką w sumie nic konkretnego nie wnoszącą odpowiedź

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...