Skocz do zawartości

Road (Skill) Test - Prawo Jazdy- Z Czego Sie Sklada?


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wszyscy na forum pisali, że prawko to żaden problem, a tu się okazuje co innego. Nie dawałam do tłumaczeń prawka bo i tak sporo mnie kosztuje ta przyjemność, ale dzięki za cynk.

Bo to przeważnie żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na forum pisali, że prawko to żaden problem, a tu się okazuje co innego. Nie dawałam do tłumaczeń prawka bo i tak sporo mnie kosztuje ta przyjemność, ale dzięki za cynk.

oj sprawdz najpierw przepisy w stanie, w ktorym bedziesz sie o prawo jazdy ubiegac.

jak pisalam - tez mnie zaskoczyl fakt, ze sam brak adnotacji, ze tlumaczacy nie jest ze mna spokrewniony moze wplynac na wartosc tlumaczenia przysieglego (z adnotacja, ze tlumacz jest zaprzysiezony przez sad w pl).

ale takie najwyrazniej przepisy wewnetrzne i nic na to nie poradze (a jak nic nie moge poradzic to sie nie bede wkurzac, bo od zlosci mozna dostac wrzodow zoladka;))

zadzwon do lokalnego bmv (albo dmv) i wypytaj, bo na stronach nie wszystko jest jasno powiedziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ze zdrowym poslizgiem, ale dopisuje koniec historii

znalezienie tlumacza polskiego zajelo poleconej "instytucji" prawie trzy tygodnie - ufffff... dobrze, ze znalezli (na szczescie za bardzo przystepna cene, wiec przynajmniej jakies pocieszenie w tym wszystkim)

umowienie sie na road test zajelo mi kolejne kilka dni (jakis nagly natlok zdajacych - pewnie dzieciaki chca miec papiery na lato)

sam egzamin raczej luzny - super sympatyczna babka, ktora na dzien dobry powiedziala mi, ze wg stanowych przepisow mam zla ramke do tablic rejestracyjnych (phewww! kto by w ogole o takie rzeczy dbal???), potem kazala mi pojezdzic po okolicy, podczas jazdy ponarzeka na pogode i wyrazila podziw dla wszytskich jezdzacych na manualnych skrzyniach (100 punktow do lansu w jej oczach, bo jezdze na manualnej), kazala zrobic paralel parking, opieprzyla, ze za daleko zatrzymuje sie za znakiem stop i dodala, ze umiem jezdzic - chyba jej sie do domu spieszylo

na motocykl nie moglam zapisac sie tego samego dnia. a jak cos odkladam, to odkladam na calego, wiec nie zapisalam sie jeszcze wcale (a to juz troche czasu minelo...)

zapisze sie pewnie, jak juz wysle dzieci na powrot do szkoly

generalnie caly proces jest o wiele luzniejszy niz w pl, a o biurokratycznych przeszkodach juz zapomnialam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...