Jump to content

Wylosowani,ale Co Dalej Gdy Dziecko Zmieni Zdanie ?


Recommended Posts

Zostalismy wylosowani w DV2015, natomiast syn (20 lat) juz z nami nie mieszka, praktycznie wcale sie nie widujemy, ma swoje zycie. Oczywiscie do zgloszenia na loterii musielismy go podac , a teraz jest w tej formie ds260 . On nie ma paszportu i nie chce go wyrabiac po prostu nie chce wyjezdzac,nawet nie ma nowego zdjecia itd. Napewno nie pojdzie do ambasady. Czy mozemy go teraz jakos usunac z aplikacji ?

Po zalogowaniu nie mozemy dalej przejsc z ds260 bo tam prosza o jego dane, paszport zdjecie.

Pozdrawiam i prosze o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie mozecie go podac....

Najwazniejsze ze glowny aplikant chce jechac ! nawet jak dostaniecie gc to co ? syn przeciez moze wrocic szybko :)

Do Waszego wyajzdu jeszcze sporo czasu....Sym moze zmienic decyzje 10 razy !

20 lat ? 75% ludzi wlasnie w tym wieku zmienia decyzje z tygodnia na tydzien....

zapewne zmienia laski z z miesiaca na miesiac !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W zgłoszeniu MUSZĄ być wymienione imiona, miejscowość/miasto i daty urodzenia żony/męża oraz wszystkich dzieci biologicznych. W zgłoszeniu muszą także być wpisane wszystkie dzieci w stanie wolnym: adoptowane przez osobę wysyłającą zgłoszenie oraz pasierbowie, którzy nie ukończyli 21 lat w dniu wysłania zgłoszenia, nawet, jeśli małżeństwo z ojcem/matką dziecka zostało prawnie rozwiązane i nawet, jeśli mąż/żona lub dziecko nie mieszkają obecnie z osoba składającą zgłoszenie i nie będą emigrować. Brak informacji o współmałżonku lub dzieciach spowoduje dyskwalifikację głównego uczestnika oraz odmowę wiz wszystkim innym członkom rodziny w dniu rozmowy z konsulem.

Najlepiej porozmawiać z synem bardzo poważnie. Poprosić go o wyrobienie paszportu, zrobienie zdjęcia. W końcu to Wasza przyszłość.

A jeżeli nie zgodzi się pomóc własnym rodzicom, to zostaje Wam prosić o pomoc ambasadę. Może doradzą, co powinniście zrobić.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...