Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

oj Kaer nic mnie juz nie dobije, postanowilam ze mimo wszystko bede miec pozytywne nastawienie i probowac :)

lubie robic swoj research(zeby zawsze wiedziec co i jak jest najlepsze jezeli cos musze/chce zrobic i jestem dosc dobra w tym), kreatywnosc, rozmowy z ludzmi, robienie wszystkiego na perfekto i podroze i wszystko co piekne i minimalistyczne a uzyteczne :D jak komus przyjdzie do glowy nazwa zawodu, w ktorym wedlug niego moglabym robic to pisac prosze!

zawód żona bogatego męża nie wchodzi w gre. jestesmy studentami/swiezo po studiach :D

Uwazasz siebie za niemal "zywe srebro" a takie "mulaste" studia skonczylas. Moze AWF bylby lepszy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inzynier czego? :)

Robie/robilem juz tyle rzeczy, ze ciezko powiedziec. :) Ten moj tytul to tylko podkladka, zeby mi mozna bylo kupe kasy placic.Jest 13:30. Chyba pojde do domu sobie cos poczytac. :)

Tez nie lubie atmosfery laczkowej. Sa dni kiedy trzeba sie odstawic jak stroz w Boze Cialo, bo jakis VIP przyjezdza, ale generalnie zarzucilem laczkowatosc po kilku miesiacach. :) Jestem dzis w swetrze i jeansach. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie/robilem juz tyle rzeczy, ze ciezko powiedziec. :) Ten moj tytul to tylko podkladka, zeby mi mozna bylo kupe kasy placic.Jest 13:30. Chyba pojde do domu sobie cos poczytac. :)

Tez nie lubie atmosfery laczkowej. Sa dni kiedy trzeba sie odstawic jak stroz w Boze Cialo, bo jakis VIP przyjezdza, ale generalnie zarzucilem laczkowatosc po kilku miesiacach. :) Jestem dzis w swetrze i jeansach. :>

I to jest wlasciwe podejscie do sprawy. Tez chyba dzis wczesniej uciekne do domu. Kupy kasy nie placa wiec tym bardziej "se pojde" jak juz mi sie robic nie bedzie chcialo.

kupa kasy - pojecie wzgledne. Jeden wpada w zachwyt gdy ma $15/h a koledze mojemu, lekarzowi (mlodemu) $150 malawo sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie/robilem juz tyle rzeczy, ze ciezko powiedziec. :) Ten moj tytul to tylko podkladka, zeby mi mozna bylo kupe kasy placic.Jest 13:30. Chyba pojde do domu sobie cos poczytac. :)

Tez nie lubie atmosfery laczkowej. Sa dni kiedy trzeba sie odstawic jak stroz w Boze Cialo, bo jakis VIP przyjezdza, ale generalnie zarzucilem laczkowatosc po kilku miesiacach. :) Jestem dzis w swetrze i jeansach. :>

oh tak taka robote to i ja chce a tytul mnie nie obchodzi. Ty brzmisz jakbys w IT robil and projektowal strony :) Ja troche marze o UX research ale tutaj bez doswiadczenia nie ma opcji na prace w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty brzmisz jakbys w IT robil and projektowal strony :)

Zeby nie bylo, wlasnie poczulem sie obrazony. ;P

Ja troche marze o UX research ale tutaj bez doswiadczenia nie ma opcji na prace w tej dziedzinie.

Moja praca czasem zahacza o UX bo zajmuje sie, miedzy innymi, UI, ktore wynika z stosowania UX research. Zeby nie bylo, nie mam zadnej szkolnej wiedzy na ten temat. :>

A prawda jest taka, ze wrocilem wczesniej do domu, bo jest nowy House of Cards. Znikam z powierzchni planety az obejrze wszystkie odcinki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, wlasnie poczulem sie obrazony. ;P

Moja praca czasem zahacza o UX bo zajmuje sie, miedzy innymi, UI, ktore wynika z stosowania UX research. Zeby nie bylo, nie mam zadnej szkolnej wiedzy na ten temat. :>

sorkam, nie planowalam tego ale jestes taki tajemniczy wiec strzelalam ;)

ja tez nie mam szkolnej wiedzy ani doswiadczenia w pracy w tym zakresie. jestem swiezym grad po psychologii, mam bujna wyobraznie, lubie research i wiem co jest ladne. nie jestem zadnym front-end graphic designer, nie znam sie na IT i programowaniu lol.

ux research wydaje mi sie byc czyms co by mi wpasowalo choc czasem wydaje mi sie, ze bujam w chmurach. probuje dostac sie na internship wlasnie w UX ale nic co by do resume wepchac w tym zakresie.

any creative ideas are very welcome!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu na moskiewskiej ulicy zostal zastrzelony jeden z ostatnich opozycyjnych politykow w Rosji, Borys Niemcow.

Niestey nie wiem jak tu wkleic linka. W kazdym razie podaje za www.tvn24.pl

Teraz albo na stos pojda ksiazki o wiadomej tematyce albo "ukraincy" lub "polacy" podpala Kreml. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...