Skocz do zawartości

Wrzesień 2014 - Nowy Jork


Aslan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie znam żadnych konkretnych ofert ani operatorów. Punkty operatorów komórkowych powinny być do znalezienia bez problemu nawet na lotnisku. Telefon powinien działać jeśli nie ma simlocka. Ewentualnie może być problem z internetem - tak mi kiedyś powiedzieli w AT&T, że nie gwarantują że na nie-ich telefonie internet będzie działał ale w moim przypadku działało OK (Samsung Glaxy S).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wyjazd za pasem (we wtorek) a dzisiaj dostaję maila od babki u której mamy poprzez airbnb wynająć mieszkanie i co?

Okazuje się, że Nowy Jork i inne miasta walczą z airbnb i mają kłopoty. Chodzi o to, że hotele się zbuntowały i znalazły haka na airbnb bo nie płacą jakiegoś podatku od krótkiego wynajmu (poniżej 30 dni).

Wyszło na to, że nasza gospodyni wynajmuje to mieszkanie i odnajmuje dalej po przez airbnb i teraz przez te kłopoty nie chce tego dalej robić. W związku z tym, podczas naszej obecności będzie sobie przychodził agent oglądać mieszkanie w godzinach 9-8 (czyli cały czas kiedy nas nie będzie). Za tą niedogodność zwróci nam za jedną noc. I tak będziemy chować wszystko na kłódki i do walizek żeby nie leżało na wierzchu, sama frajda....

Fajnie nam się zaczyna wyjazd.....

agent nie ebdzie wam grzebal w rzeczach....i powinien ktos byc w domu jak on przyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wyszło na to, że agent będzie przychodził w ciągu dnia z potencjalnymi klientami (niby zaufana babka, która współpracuje z właścicielem kamienicy). I to mnie trochę denerwuje, ale już nic nie zrobimy. Nie będzie w tym czasie żadnej z nas w tych godzinach i dostaniemy smsa może na jakieś 2 godziny przed, że np. ktoś bedzie oglądał mieszkanie. Zrobimy chyba tak, że w jedną walizkę będziemy chować nasze zakupy i jakieś kosztowne rzeczy i zamykać na kłódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz używam karty sim H20 - sieć AT&T- do kupienia nawet na polskim allegro. Wybrałem opcję 60$ za miesiąc bo chciałem mieć nielimitowany internet. W Nokii z Polski w USA nie działa mi LTE - chyba inne częstotliwości ale i tak jest ok - Skype z video działa płynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam Centrum handlowe na Staten Island, troche trzeba przejechać metrem lub autobusem ale warto ja na szybkich zakupach biegałem tam dziś 5 godzin, Macy's I wiele innych ciekawych sklepów. W Macy's dziś za zakup powyżej 100 dolarów 20% rabatu (to chyba cykliczna akcja). 21 century obok byłego wtc nie polecam, czasami trzeba sie tam ostro przepychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...