Skocz do zawartości

Social Security Number - Czas Oczekiwania


MII

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wiolettaa123 napisał:

Tak, uzyskałam Zieloną Kartę w ramach loterii, przekraczałam już pierwszy raz granicę, wróciłam pozałatwiać sprawy w PL i teraz lecę drugi raz.

W ds 260 podałaś że chcesz mieć nadany numer, powinien być po 2 tygodniach od wlotu i powinnaś go dostać listem, jeśli go nie masz to idziesz osobiście do biura aby to wyjaśnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

W ds 260 podałaś że chcesz mieć nadany numer, powinien być po 2 tygodniach od wlotu i powinnaś go dostać listem, jeśli go nie masz to idziesz osobiście do biura aby to wyjaśnić 

Rozumiem, a czy często tak się zdarza, ze go nie wysyłają czy jestem jakimś wyjątkiem?:) I czy powinnam mieć ze sobą jakieś dokumenty oprócz paszportu i Zielonej Karty? Chciałam się upewnić, żeby zabrać z Polski wszystko co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wiolettaa123 napisał:

Rozumiem, a czy często tak się zdarza, ze go nie wysyłają czy jestem jakimś wyjątkiem?:) I czy powinnam mieć ze sobą jakieś dokumenty oprócz paszportu i Zielonej Karty? Chciałam się upewnić, żeby zabrać z Polski wszystko co trzeba

Od kiedy to forum jest to bywają takie przypadki, może źle wysłali, może listonosz się pomylił itd

Masz już kartę fizyczna?  Bo z tym też różnie bywa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wiolettaa123 napisał:

Tak, zieloną kartę mam.

A czy jest sens wysłać do nich maila z pytanie w sprawie SSN i prośbą aby go wysłali pocztą, czy to raczej strata czasu i nie ma innego wyjścia jak tylko pójść tam osobiście? I czy jest szansa wówczas dostać go od ręki na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...