Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak, jestem w stanach na wizie j1. Poznalam kogos no i wyszlo jak wyszlo, on by chcial wziac ze mna slub a ja podejrzewam ze to wszystko nie takie proste.

Czy Polska nadal ma teotetycznoe zakaz wjazu do stanow przez dwa lata i prosic sie o uchylenie po popwrocie do polski?

czy lepiej zmienic wize na turystyczna i zostac tu troche?

czy po powrocie do polski moga ubiegac sie o wize narzeczenska i ile to trwa?

jak wziac slub tutaj? jakie formalnosci i czy po slubie moge odwiedzic polske tzn. Rodzine?

Jakie macie rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, jestem w stanach na wizie j1. Poznalam kogos no i wyszlo jak wyszlo, on by chcial wziac ze mna slub a ja podejrzewam ze to wszystko nie takie proste.

Czy Polska nadal ma teotetycznoe zakaz wjazu do stanow przez dwa lata i prosic sie o uchylenie po popwrocie do polski?

czy lepiej zmienic wize na turystyczna i zostac tu troche?

czy po powrocie do polski moga ubiegac sie o wize narzeczenska i ile to trwa?

jak wziac slub tutaj? jakie formalnosci i czy po slubie moge odwiedzic polske tzn. Rodzine?

Jakie macie rady?

Jak jestes gotowa na slub to mozesz wziac i zrobic concurrent filing I-130+I485. Kosztuje ~$1500 i wymaga odpowiednio wysokich zarobkow wybranka lub wspolsponsorow (kazda z opcji tego wymaga).

Narzeczenska trwa 6-9 miesiecy. Po slubie najwczesniej po kilku miesiacach bedziesz mogla odwiedzic rodzine i wrocic bez problemow. Jak nie chcesz wracac, to mozesz wyjechac nawet na drugi dzien.

Polska 2 lat HRR na J-1 zwykle nie ma. To tak w skrocie. Bylo tysiac razy, polecam guides na Visa Journey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli dobrze wszystko przeczytalam w archiwum powinnam zawrzec zwiazek malzenski na wizie j1 i po tym kolokwialnie mowiac ja przesiedziec, oczywiscie po zlozeniu odpowiednich dokumentow? wychodzr w zlym swietle bo to wiza j1 ale nie planowalam tegk szczwrze mowiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli dobrze wszystko przeczytalam w archiwum powinnam zawrzec zwiazek malzenski na wizie j1 i po tym kolokwialnie mowiac ja przesiedziec, oczywiscie po zlozeniu odpowiednich dokumentow? wychodzr w zlym swietle bo to wiza j1 ale nie planowalam tegk szczwrze mowiac

Jeżeli zlozysz dokumenty to niczego nie przesiedzisz. To najszybsza i najłatwiejsza droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz pytanie z innej beczki jestem tu od 18.06 do 21.09 i mam 10 dni na.zwiedzanie czy moge zostac tak jak na wizie j1 powinno byc 30 dni po skonczeniu pracy (koncze 21.09)? moja agencja twierdzi ze nie moge bo powinnam wrocic na uniwersytet czy cos

Czy powinnam miec orginal mojego aktu urodzenia?

czy jak wysle dokumenty przed koncem.wizy to nadal jestem tu legalnie?

te formularze mnie przerazaja i nie wiem jak to czasowo wszystko zrobic zeby bylo legalnie.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...