Skocz do zawartości

Zielona Karta W Trakcie Przebywania W Usa


TOXIq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z tego co wiem, małżeństwo musi trwać te 2 lata, żeby móc się ubiegać o obywatelstwo amerykańskie, nie?

Ja tam mam tylko nadzieję, że 2 lata wystarczą, żeby się tam ożenić :D. Fingers crossed.

P.S Ktoś kto ma doświadczenie, gdzie polecacie szukać potencjalnych żon? :D.

Na jakichś stronach randkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o malżonce - te zarobione na poślubieniu nielegalnego $30 tys. wyda na adwokatów aby uniknąć pierdla.

"Małżonek" posiedzi w areszcie deportwym i dostanie darmowy bilet w jedną stronę - OUT.

Nikt nie zaklada, ze go zlapia. Nie bede ukrywal, ze znam takie uklady... raczej znalem, bo juz to dawno zakonczone sukcesem. Pamietam, 10 lat temu to kosztowalo jakies 20K, teraz troche drozej.

Zeby nie bylo, nic nie doradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zaklada, ze go zlapia. Nie bede ukrywal, ze znam takie uklady... raczej znalem, bo juz to dawno zakonczone sukcesem. Pamietam, 10 lat temu to kosztowalo jakies 20K, teraz troche drozej.

Zeby nie bylo, nic nie doradzam.

Znałam też przypadki altruistyczne - koleżance kończy się wiza studencka, kolega bierze z nią ślub. Chyba zasady były wtedy inne, bo po 2 latach i 1 dniu małżeństwa dziewczyna miała stałą zieloną kartę i rozwiedli się, ale przyjań utrzymała się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałam też przypadki altruistyczne - koleżance kończy się wiza studencka, kolega bierze z nią ślub. Chyba zasady były wtedy inne, bo po 2 latach i 1 dniu małżeństwa dziewczyna miała stałą zieloną kartę i rozwiedli się, ale przyjań utrzymała się.

Haha, nawet chcialem napisac w poprzednim poscie... sam dostalem oferty "pro bono". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anubis i nadal sa takie zasady ze takie malzenstwo trwa 2 lata i potem rozwod,jak np zona-maz dostaje stala GC :)

Co do bono to tez znam wiele przykladow jak i za kase.,wazne aby wiedziec komu daje sie kase aby sie nie okazalo ze nalezy doplacac

sa tez takie przypadki ze maz-zona wziela duzoo kredytow i maz-zona musial to splacac ;) nie chciala zona-maz dac rozwodu :) i bylo ciezko to uzyskac .

Toxiq to musisz odrobic prace domowa co do GC i obywatelstwa.

po 3 latach masz obywatelstwo a po 2 latach aby stala GC.rozumiesz?

znam taki przypadek ze dziewczynie sie tak pomoglo zostac w USA,za pro bono :) no ale ta dziewczyna miala przyjaciol-znajomych ktorym sie chcialo jej pomoc :)

walczyli o to aby zostala :)

Malo kto pisze,pisal na forach,podobnie wyglada to w Kanadzie,jak jeszcze przepisy co do malzenstw byly inne,mniej restrykcyjne to wiele Narodowosci tak sobie pomagalo,sciagalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...